Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Elementary: Sherlock és Watson - első évad - Nem rossz, nem rossz, de azért annyira jó sem. Talán azért mert annyira erős a jelenlegi angol ellenfele, ami amúgy is az egyik legjobb jelenleg futó sorozat, erre jött ez. Nem igazán értettem miért, és most sem, hogy végeztem vele. Ha nem Sherlocknak hívnál a főszereplőt, akkor egy teljesen átlagos nyomozós sorozat lenne. Persze vittek bele apróbb változtatásokat: Watson nő - bár Lucy Liu-t imádom, néha tök fölöslegesnek éreztem a karakterét, nem halad nagyon előre vele a sztori - Mrs Hudson egy transzvesztita lett, anglia helyett amerikában játszódik és a többi. Úgy tűnik 95%ban epizódik nyomozós sorozat, de aztán a vége felé kapunk pár összefüggő részt is, amik mondjuk kifejezetten jók. A végén a duplarészes évadzáró egész jó volt, de aztán persze a végét ennek is elcseszték. Valahogy nem nyűgözött le a sorozat, a karakterek sem voltak annyira kiemelkedőek, ahogy a sztorik sem. Még nem tudom, hogy folytatom e, mert bár kellemes volt, egy Sherlock sorozattól többet várnék. 5,5/10

elementary.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új jelenet nincs benne, de elég nyomasztó az új doki trailer - (mm az előző trailerhez képest)

Múltkor valahol azt olvastam, hogy

lehet hogy Matt az utolsó regenerációja a Dokinak, és ezt próbálják majd kijátszani valahogy ebben a részben. Persze lehet marhaság, és csak túlbonyolítás lenne megint, de nagyon kíváncsi vagyok mire utalhat ez a csontváz kéz. főleg annak a tudatában, hogy tudjuk jön Capaldi.

 

http://www.youtube.com/watch?v=mYlNwclc-A0

 

UI: oké, nem tudom miért hittem hogy ez eredeti. Szóval ez csak fan made... sry.

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na itt a tényleges új trailer a karácsonyi Dokihoz. Kicsit action packed! :D:(

http://www.youtube.com/watch?v=IlN-SPx1zAg

 

EGyre jobban kezdem azt hinni, hogy a Silence a Dokival lesz. Persze nem a rend, hanem csak a faj. :) És kiderül, hogy mit is látott a Doki a 11es ajtó mögött. Bár én eddig már azt hittem, hogy a War Doki van ott, de akkor lehet más. Komoly rész lesz! :)plusz kikockáztam, úgy láttam, hogy lesz benne egy öreg Matt smith doki is. Vajon hogyan?

 

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Person of Interest: érdekes irányba mennek az események. Kár, hogy heteket kell várni a folytatásra :(

 

Fuscot megint nagyon bírtam :) Bourbon tonikkal bourbon nélkül :D Persze nem ezért a remek szövegért, hanem ahogy igyekszik Johnba lelket verni. Szó szerint!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majdnem ember: A mostani is klassz rész. Muris ahogy Jani és Dori beszólogat egymásnak. Ügyesen szúrogatják egymást de nem esnek át a ló másik oldalára. A nyomozandó eset és annak felgöngyölítése pedig egész érdekes lett.

 

 

Person of Interest: érdekes irányba mennek az események. Kár, hogy heteket kell várni a folytatásra :(

 

Fuscot megint nagyon bírtam :) Bourbon tonikkal bourbon nélkül :D Persze nem ezért a remek szövegért, hanem ahogy igyekszik Johnba lelket verni. Szó szerint!

 

Én is bírtam ahogy Lion a helyzetet kezelte. Jó kis prédikációt szónokolt el Janinak. Eléggé maga alatt van a csóka pedig a többieknek nagy szükségük lenne rá..Pluszba meg Gyökér ott van azzal a teló nélküli szám megadással.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszik a AH humorfaktora :)

Person of Interest

 

Arra tippelek, hogy végül Haroldékat Root és/vagy Johnék fogják kihúzni a slamasztikából. Csak térjenek észhez időben. Na de vajon van másik gép vagy nincs? Ez itt a kérdés...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Person of Interest

 

Arra tippelek, hogy végül Haroldékat Root és/vagy Johnék fogják kihúzni a slamasztikából. Csak térjenek észhez időben. Na de vajon van másik gép vagy nincs? Ez itt a kérdés...

 

Szerintem egy harmadik lehetőség se lenne rossz Harryék menekülésére. Például Éliással is érdekes lenhetne a szitu. Őt se zárnám ki mert úgyis szeret váratlanul felbukkanni.

A gépes dolog meg jó húzós. Egy klassz csavart kéne a megoldására beiktatni.

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony, ma jön Matt Smith utolsó epizódja :(

Sherlock karácsonyi ajándéka:

Sajnos sok a duma, sokat nem értettem, de a lényeg átjött, és nini...

Anderson :lol:

 

 

Azta (Hannibal)

Egek, micsoda poszter, ebben a formában elég hátborzongató.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony, ma jön Matt Smith utolsó epizódja :(

 

Sajnos sok a duma, sokat nem értettem, de a lényeg átjött, és nini...

Anderson :lol:

 

Basszus!

 

Azon agyaltam, hogy ki a frász ez a térképész manus, miért mondja neki Lastrade, hogy tudja, miért akarja annyira életben látni Sherlockot, de csak nem jöttem rá eddig. Kösz! :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt egy szavazás a BBC honlapján, ahol kiderítették, hogy a nézőknek melyik volt a kedvenc Matt Smith momentjük mint Doktor.

Itt az eredmény. Gondoltam egy kis nosztalgia nem árt így a vége előtt. 7:30 kezdik, azaz itthoni szerint 8:30, remélem 10kor már mi is nézhetjük. :)

p01nxqd0.jpg

 

The Day of the Doctor – The Eleventh Doctor’s closing speech.

Vincent and the Doctor – The Doctor shows Vincent his legacy.

The Rings of Akhaten – The Doctor’s speech.

The Pandorica Opens – The Doctor’s monologue.

The Eleventh Hour – ‘Hello, I’m the Doctor…’

The Eleventh Hour – Fish fingers and custard.

The Doctor’s Wife – Saying goodbye to the TARDIS in her humanoid form…

The Angels Take Manhattan – The Doctor reads Amy’s message.

A Good Man Goes to War – The Doctor discovers River’s ‘real’ identity.

Nightmare in Silver – Matt as the Doctor and ‘Mr Clever’.

The Bells of Saint John – The conversation with the Doctor looking up at Clara.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Basszus!

 

Azon agyaltam, hogy ki a frász ez a térképész manus, miért mondja neki Lastrade, hogy tudja, miért akarja annyira életben látni Sherlockot, de csak nem jöttem rá eddig. Kösz! :D

 

 

Nagyon szívesen! Én sem jöttem rá azonnal. A hangja volt nagyon ismerős elsőre, aztán leesett, hogy ő az.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem várok az angol feliratra. Hál' isten, már nekem sem kell. Általában egy-egy sorozatepizódnak már csak egy igen elhanyagolható hányadát nem szoktam megérteni. Ami szerencse, lehet, hogy most nem tudnám kivárni még az angol feliratot, addig tuti elaludnék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak akkor azt nem értem miért nézted meg? :D Nem lett volna jó inkább várni picit és egyben megnézni mint látni csak a végét? :)

 

Nem kudar! Én máshogy vagyok összerakva. Nálam ez nem számít! Természetesen rohadtul várom, hogy rendesen lássam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.