Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem messze a legjobb volt a magyar krimisorozatok között. A Linda talán szóba jöhetne, de annak meg olyan bugyuta a sztorija, hogy inkább Bucit nézem. :( Amúgy ez csak az első rész volt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megint ütött a Szökés :oops: Ha ezek ketten -Scofield és Mahone- folyamatosan egymás orra alá tesznek akkor máris garantált nálam a sorozat No. 1 -es státusza. :)

Néhol ugyan kiszámítható volt, de elég ütős még mindig. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hova durvul a Prison Break??? A sonahoz képest az első börtön napközis otthon volt, ovisoknak.

 

És végre az is kiderül, hogy mit akar a hadsereg Scofield-től. Érdekes dolgok lesznek még itt. Végre visszatért a Prison Break! :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tegnapi Szökés megint ütött rendesen, bár most volt egy gyenge jelenet benne, de mindazonáltal Mahone végső kirohanása ott volt a szeren. :D

 

Ezután nálam következett a Jericho. Szuper kis sorozat ez is. :)

A PB tényleg nagyon ott volt. Mien gyenge jelenetre gondolsz?

 

Amúgy meg a Jericho nekem is tetszett a 2. részig. Addig még reális. Onnantól viszont...pfff...azt hiszem a 6.-7. részig bírtam és abbahagytam. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nem tetszett a csaj hirtelen pálfordulása amikor elvette a fegyvert Scofield testvéréjének övéből :S Kicsit túl lett "játszva" az a rész.

 

Jerichonál még optimista vagyok, hogy nem csak felesleges töltelékek lesznek a folytatások. Ha olyan erőltetett lesz mint a Hősök akkor több mint valószínű, hogy csökkenni fog a nimbusza nálam :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár nem néztem végig a Jericho teljes évadát amikor ment, de maga volt az unalom pár rész után.

Más:

Láttátok már a retek klub Lostos promoját?Egy csomó mindent megmutatnak az évadzáróból is pl ahogy

[Hurley áthajt az autóval Ryanen, Jack és Ben kézfogása, a Looking Glass-t..

Na szóval az RTL KLUB monnyon le.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.