Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nem mondanám gyengének. Nekem nagyon tetszett.

A lényeget még mindig nem látom h mi lesz a történet, de attól függetlenül jó volt. A Niki és Maya rész lehetne hanyagolva és akkor több szerephez jutna a többi. Főleg Peter és Hiro. Mondjuk a Claire-es rész is aranyos, de nehogy már ez a nyálgép kapja meg... :D

 

Állítólag a Heroes egy kicsit gyengébb résszel jött elő, na de majd meglátjuk.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem nemrég, hát kb olyan volt mint az előző részek.

Csak azok a "romantikus" Superman-féle repülős részeket hanyagolhatják.De a Hiro-s szál még mindig nagyon jó.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt viszont nem látni, hova is tart ez az egész.

Sajna ez még az első évad elején sem volt tiszta, szóval ebben meglátásom szerint kb. követi a koncepciót, de végül szerintem itt is fokozatosan jönnek majd az események meg az infók :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen én is folytatom, holnap letöltöm az újabb részt. :D

 

Prison Break

 

Nagyon kész van ez a börtön! Scofield bevehetné a padrét is a szökésbe. Akkor könnyebb dolga lenne. :D A karakterek egyre mélyebbre csúsznak. Mahone elkezdte lőni magát. :D
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PB

 

Igaz, meg Bellicket is vinném. Teodort meg valaki igazán kinyírhatná már! Sarah feje döbbenetes volt. Vajon mit szól Scofield, ha rájön erre? Szerintem a negyedik évad lesz a bosszú hadjárat. :D
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó korán kezdik el promózni. A vége meg mikor is lesz majd? Talán 2009 közepe felé? (Nem tudom, hogy született-e már megállapodás ez ügyben.)

Mondjuk, a 3. évad óta engem már nem igazán izgat a BSG. Szvsz a többihez képest az nagyon-nagyon érdektelen lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De jó volt a tegnapi PB.

Nem tudom h ezt lehet e írni, de inkább spoiler mögé.

hullanak mint a legyek. 8ból már 2 kiesett. És hol van még a vége. Lehet fogadásokat kötni h ki marad életben, kit kapnak el, és ki menekül meg. :D
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is fogadhatok? :D

Te már láttad mi? :D:D

 

Karrde: örülök h tetszik. Nekem is bejött. Bár a 3. évad vge iszonyatosan rossz lett, azért én megvárom h mit is hoznak ki belőle. Viszont ezek a webisodok már múltkor is rosszak voltak, és ahogy elnézem, most is... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húha, erről valahogy lemaradtam :o Megint vannak wepisode-ok? Na utána kell néznem.

Ezen én is meglepődtem, mert a Razor elméletben van már weben, de az voltaképpen DVD film. Ha csak először nem webisode-okként adják ki... aminek mondjuk nem látom sok értelmét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.