Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ezt most hogy érted? Azért tetszik? mert sztem marha jó rész volt! De a következő még jobb lesz!

Nem a tetszéssel van a baj, hanem hogy nem lehet látni hova vezet ez. Nem halad sehova a történet. Az első évadban tudtuk mire megy ki a játék. Itt most semmi...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a tetszéssel van a baj, hanem hogy nem lehet látni hova vezet ez. Nem halad sehova a történet. Az első évadban tudtuk mire megy ki a játék. Itt most semmi...

Hát ha jól tudok, akkor ez a vonal, ha lehet így nevezni, a 13. részig fog így menni, aztán más irányt vesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja-ja, de ilyen végletekbe még nem gondoltam bele. De tetszik az eelgondolás. Meg a papír is furcsa volt a könyvben, hogy "kifutunk az időből"... Most meg még a nagykövetes duma is! Sztem Scofieldnak feltünk, hogy mit is keres a madárhatározó Whistlernél. Csak egyedül a csajával való elvileg őszinte párbesszédek nem illenek a képbe.


Köszi. :clap2: Egyre gyanúsabb a manus... Neked nem? :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PB

Pedig az a csaj se teljesen tiszta nekem... Ebben a részben is szinte felkínálta magát az öreg Scofield-nak. Ez remek csattanó lenne. Plusz pedig hamarosan megszöknek majd, és jöhet a bosszú hadjárat Sara miatt. :clap2:

 

Ja-ja, de ilyen végletekbe még nem gondoltam bele. De tetszik az eelgondolás. Meg a papír is furcsa volt a könyvben, hogy "kifutunk az időből"... Most meg még a nagykövetes duma is! Sztem Scofieldnak feltünk, hogy mit is keres a madárhatározó Whistlernél. Csak egyedül a csajával való elvileg őszinte párbesszédek nem illenek a képbe.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a tetszéssel van a baj, hanem hogy nem lehet látni hova vezet ez. Nem halad sehova a történet. Az első évadban tudtuk mire megy ki a játék. Itt most semmi...

Az első évad negyedik részénél jött be a képbe a mentsük meg a pompomlányt, aztán végül egész másról szólt a sztori, Sylar meg jó néhány részen keresztül színre se lépett. Akkor sem tudtuk az elején, hova tart a sorozat, vagy ki a fene az a Sylar. Talán azért nem volt ilyen érzésed, mert nem részről részre követted az elejétől (bár én is a negyedik résznél kapcsolódtam be), mint Kudar meg én :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy jó Dexter rész volt. De valahogy jobban várom már az utolsó 3at. Úgy érzem durvulás lesz. Szépen felvezetik lassan a végkifejletet, szóval nagy durranást várok a végére. Sztem ez az a sorozat, ahol ezt meg is kapom majd. :D:clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De valahogy jobban várom már az utolsó 3at. Úgy érzem durvulás lesz. Szépen felvezetik lassan a végkifejletet, szóval nagy durranást várok a végére.

A durvulás a kövi résztől tényleg elkezdődik és nem is akárhogy. Az utolsó rész pedig akkorát durran mint egy atombomba. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első évadot végig láttam, az első résztől. :clap:

Nem úgy értettem, hanem úgy, hogy elejétől hétről hétre, ahogy most követjük. Jóval később kapcsolódtál csak be az első szezonba, de akkor az első résztől megnézted, emlékszem, hogy beszéltünk róla msn-en, leszeded mindet, és nézni fogod te is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na az a fekete csaj nem semmi volt :clap: No meg az "anyós" sem éppen hülyegyerek, mi lesz még itt?

Ez egy jó Dexter rész volt.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszett a negyedik rész.....

egyre inkább hőst csinálnak az öböl mészárosból. :clap: Még a kis srác is annak öltözött. :D

 

Amúgy igazad van, később kezdtem el nézni. :D Asszem Coce hívta fel rá a figyelmet!

 

Na az a fekete csaj nem semmi volt :D No meg az "anyós" sem éppen hülyegyerek, mi lesz még itt?
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na az a fekete csaj nem semmi volt :clap: No meg az "anyós" sem éppen hülyegyerek, mi lesz még itt?

Szerintem a pénteki Viasatosra vonatkozott amire reagáltál de amúgy én is nagyon bírtam a második negyedikjét.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez a Róma S2E5 egyszerűen mesés volt. Octavianus a legjobb. :lol: De már az első évadban is....meg a történelemben is. :)

 

Heroes

Elég jó rész volt. Végre Ody megkaptad a választ, hogy mire is fog kimenni ez az egész. Legalábbis valószinüleg. Ki is az az Adam Monroe? olyan ismerős a neve. Amúgy Sylar szuper, Hiro története még érdekesebb, Peterből lehetett volna még egy kicsit több. Claire, és apja története meg...a szokásos. Egy helyben toporgás. És ugyanez a helyzet Sureshel is. De végre azért kicsit beindult. Látunk egy jövőt, új ellenéségeket, amiket meg kell akadályozni: Azért ha belegondolunk: Meg kell akadályozni, h Claire apját kinyírják, hogy kinyírják az előző társaságból afennmaradó embereket, és ezt a jövőt, amit Peter látott. Nem lesz ez egy kicsit sok? :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit utánaolvstam és már én is tom. És marhára tetszik!!!! Nagyon reménykedtem benne hogy így legyen. :) Ebből még gondok lesznek. ^^


Heroes
Kivételesen tudom hogy ki az a Adam Monroe(az egyik szereplő), de túl nagy spoiler ahhoz hogy elmondjam. :lol:
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Asszem nekem meg nyugtatóra lesz szükségem a Szökéshez :) Nem igaz meddig tudják feszíteni a húrt :)

Túdják még, ne aggódj. :clap: Hol is jártok most?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.