Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 1 évvel később...
  • 2 héttel később...

A Collider legutóbbi infói szerint a sorozat zenéjét Michael Abels fogja szolgáltatni, aki olyan filmeknek szerezte a zenéjét Jordan Peele-el karöltve, mint a 2017-es Get Out (Tűnj el!), a 2019-es Us (Mi), vagy a két évvel ezelőtti Nope (Nem) című alkotás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 2 hónappal később...

Remélem a zene is ütős lesz. És vonós.. Meg minden. Viccet félre téve, remélem, hogy szeretni fogjuk és klassz és egyedi lesz. Le kellene cserélnem már a csengőhangom, mert az 4-5 éve a mandalori téma, de eddig nem volt rá érdemes semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Nem a zsánerem

 

Elég fura, hogy ez jelenik meg elsőként a "sorozatból", és nem a soundtrackről valami.

 

A zene egyelőre nekem amúgy olyan átlagos a sorozatban, mintha nem lenne egy egységes témára felhúzva az egész. Nincsen egy főtéma, ami azonnal beugrik, ha a sorozatra gondol az ember, eddig az összes sorozatnak volt ilyen

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 perccel korábban, Bence1997 írta:

Nofene, ezt benéztem, már hallgatható. :lol:

Csak egy részlet belőle. Legalábbis nekem nem játszotta le végig.

 

20 perccel korábban, Yoda József írta:

Nem a zsánerem

A részlet alapján nekem se. Nagyon nem. Semmi SW-s nincs benne, sőt. Borzasztó SW idegen. Meglátjuk milyen lesz teljes valójában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Háááát ez tényleg nem SW. Nekem az olyan zenék ugrottak be róla, mint az Avatarhoz írt I See You, a Titanichoz írt My Heart Will Go On és a többi hasonló zene, ami a filmben maximum a stáblistánál szerepelt, de nem része a tényleges filmzenének. Ezt is legfeljebb úgy tudom elképzelni, hogy az utolsó rész stáblistája alatt hallhatjuk majd. De nagyon SW idegen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na közben utánanéztem: a zene majd egy későbbi epizód stáblistájában fog feltűnni. :hmm:

 

 

BURBANK, Calif.--()--Three-time Grammy® Award-winning singer-songwriter Victoria Monét performs an original end-credit song, “Power of Two,” for the Star Wars series "The Acolyte" from Lucasfilm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Nos, nem rossz zene, van egy kellemes hangulata. Tetszetősnek is mondanám. DE!!!! Ennek semmi köze nincs az SW hangulathoz! Volt már sok különféle zene, gondoljunk csak a Mando vagy néhol a Boba Fett zenéjére. Viszont azok amellett, hogy újak számomra belesimultak a nagy egészbe. Ez viszont már kívül esik azon, amit én el tudok fogadni SW zenének. Ezt hallgatva minden beugrik, csak a Star Wars nem. Egyelőre elképzelni se tudom hol fog ez felcsendülni, de csak bízni tudok benne, hogy csupán a vége főcím alatt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

A logó alatt felcsendülő szösszenetet nehezen lehetne főtémának nevezni, szóval szerintem nincs. Ha csak nem az a táncdal, amit kiadtak a héten.

Hát az ne legyen :D

 

Fura egyébként, az eddigi sorozatoknak mind volt egy jól felismerhető, visszatérő motívuma, ennek nem igazán van ilyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.