Ugrás a kommentre

Last Chance - A csoport


Donát

Star Wars Winter Madness Last Chance A csoport  

16 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson tovább a Last Chance A csoportból?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

  • Donát megnyitotta a topikot

Hát ez nem nehéz kérdés. Ki-Adi-Mundira akkor sem szavaznék, ha ő lenne az egyetlen jelölt. Valorum legjobb pillanata, amikor magába roskad a bizalmatlansági indítvány benyújtásakor. A csápos biodíszletnek csak a TCW-ben vannak jó pillanatai, ám még azok sem érnek fel a Herán kívül mindenkire veszélyes, pöppet pszichopata droidhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kit Fistora szavaztam. Valahogy mindig olyan pozitív kisugárzása volt (a haláláig) a filmekben, a TCW-ben pedig tovább emelkedett nálam az ázsiója.

 

Ki-Adi Mundi soha sem volt szimpatikus számomra, Valorum egy erőtlen karakter volt, aki nem volt ellenfél Palpatine-nak. Choppert pedig a genya stílusa miatt sosem kedveltem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kit Fistoval nekem az a bajom, hogy benne van abban a körben, akiket Sidious 2 perc alatt erőfeszítés nélkül levágott, miközben nem nagyon csináltak semmit. Sith Lord ide vagy oda, képzett Jedi Mesterektől, a Tanács tagjaitól többet vártam volna, különösen, mivel akkor már tudtàk, kivel állnak szemben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.