Ugrás a kommentre

Last Chance - C csoport


Donát

Star Wars Winter Madness Last Chance C csoport  

18 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson tovább a Last Chance C csoportból?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

  • Donát megnyitotta a topikot
1 órával korábban, Nute Gunray írta:

Sokat töprengtem, azt hiszem. :D

:D 

Nekem viszont tényleg el kellett gondolkodnom. Első sorban azért, mert Piett és Watto is szimpatikus (L3-t nem igazán csípem, túl erőszakos és abszurd néha). Végül az döntött, hogy Nute-nak több különböző arcát is megismerhettük. Mikor be van tojva, mikor hazudik, mikor kéjesen örül a győzelemnek, mikor magának is beismeri kicsit, hogy hiba volt lepaktálni a Sithekkel, mikor már elege van a háborúból és csak békét akar. Így végül ő kapta a szavazatom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Donát írta:

:D 

Nekem viszont tényleg el kellett gondolkodnom. Első sorban azért, mert Piett és Watto is szimpatikus (L3-t nem igazán csípem, túl erőszakos és abszurd néha). Végül az döntött, hogy Nute-nak több különböző arcát is megismerhettük. Mikor be van tojva, mikor hazudik, mikor kéjesen örül a győzelemnek, mikor magának is beismeri kicsit, hogy hiba volt lepaktálni a Sithekkel, mikor már elege van a háborúból és csak békét akar. Így végül ő kapta a szavazatom.

L3-re akartam szavazni (Piett és Watto nekem kicsit egydimenziós, bár kedvelem őket, de ebben a mezőnyben a másik kettőt jobban csípem). Aztán elolvastam ezt, és ja, Gunray kapta a voksomat. Hihetetlen nagy tetű, de azt nagyon jól hozza. L3-t is bírom, de néha ő tényleg kicsit sok, bár halála és egyedi jelleme miatt (a droidjogok vonal szerintem hatalmas ötlet) így is az egyik kedvenc droidom. De most Nute Gunray helytartóé a voksom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak hogy izgalmasabb legyen, Watto-ra szavaztam. Nagyon jól eltalált karakter, az ep1-ben drukkoltam, hogy veszítsen, az ep2-ben meg lehetett sajnálni, hogy lecsúszott. S ami még kiváló, az a hangja. :D

 

S azt se feledjük, hogy neki köszönhetjük a kiváló Katuunko királyt a TCW-ben, akivel minden bizonnyal azt is tisztázni akarták a készítők, hogy nem a Toydari nép sajátossága a kapzsiság, hanem Watto volt ilyen.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.