Ugrás a kommentre

GROUP 4: Ezra Bridger, Commander Cody, Jannah


Donát

Star Wars Winter Madness Group 4  

15 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson tovább a csoportból?

    • Ezra Bridger
    • Commander Cody
      0
    • Jannah
      0

A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Két másodpercig gondolkodtam, ki az a Jannah. Az EP9 meg lenne nélküle is, bőven. Cody-t mindig is utáltam, bár a helyzetén azért most sokat javított a BB. Ezra, nem kérdés. Pedig nagyon sokáig idegesítő volt számomra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen én sem gondolkodtam. Jannah a jövőben még lehet érdekes karakter, akár a vén Lando mellett kalandozik, akár átveszi Lando helyét, mint kalandor, akár valamilyen más irányba viszik tovább. Ugyanakkor jelenléte még az ep9-ben sem a legerősebb, látszik, hogy csupán mellékkarakter.

 

Cody sem combosabb, legalábbis az ep3-ban semmivel sincs nagyobb szerepe, mint Jannah-nak. Mindkettő afféle támogatója a hősnek, bár Cody-nál egy ponton túl már ellenség. A TBB valóban sokat ad hozzá, de úgy érzem, ezt még lehet fejleszteni. Remélhetőleg a TBB harmadik évadában újra szerepet kap.

 

Szóval marad Ezra Bridger, akit anno úgy hívtak, űr-Aladdin. :) Sokat fejlődött a karakter, és kíváncsian várom, hogyan alakul tovább a sorsa az Ahsokában. Egyáltalán mi történt vele a Rebels befejezése óta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.