Ugrás a kommentre

GROUP 8: Supreme Leader Snoke, BB-8, Vice Admiral Rampart


Donát

Star Wars Winter Madness Group 8  

16 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson tovább a csoportból?

    • Supreme Leader Snoke
    • BB-8
    • Vice Admiral Rampart

A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Snoke körül még mindig nagyon sok a kérdőjel, gyakorlatilag évek óta parlagon van, így addig számomra nem is tud teljes értékű karakter lenni. BB aranyos, de több droidot jobban kedvelek nála, Artut vagy Choppert mindenképp. Marad Rampart. Kellően hétköznapi ahhoz, hogy éppen ezért legyen egy vérbeli negatív karakter. Még most is előttem van, ahogy szenvtelen hangon kiadja a parancsot Tipoca City elpusztítására.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BB-8 itt számomra labdába sem rúghat. Rampart nem volt rossz figura, egy igazi birodalmi görény, de végül nem volt elég nagy formátumú játékos. Lehetett volna, de idejekorán találkozott a végzetével, vagyis Palpatine-nal. Oké, az azért nem semmi, hogy végül ő bánt el vele, de ez is jelzi, hogy annyira kis hal volt, hogy bedarálása nem volt probléma. Snoke viszont nálam nagy esélyes. Bár vannak még körülötte kérdőjelek bőven, de ez nálam nem probléma, az enigma a karakter része. Bár az ep7-ben még nem túl erős, csak egy low budget Palpatine-nak tűnik (ami poén, mert in-universe végül is az :D ), az ep8-ban minden jelenete aranyköntöst ér. Apropó, bírom, hogy hálóköntösben nyomja. Ő ilyen laza. :lol: Andy Serkis is hatalmasat alakít vele (Snoke vs. Kino Loy?), és hát na, az egyik legjobb SW jelenet is hozzá kötődik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BB-re tettem. Snoke nekem az évekkel súlytalan lett. Helyettesítő termékké lett, ő valójában egy Palpatine variáns, külön szerepeltetni majdnem irreleváns. Imádom a 8 fordulatát, belehelyezkedtem már a 9 magyarázatába. A nagy játékos Palpi, nekem Snoke nem sokat ér magában. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hivatalos végeredmény:

Supreme Leader Snoke - 10

BB-8 - 4

Vice Admiral Rampart - 2

 

Snoke-nak ez volt az első győzelme és 29 pontja van eddig. Az előző játékban 14 szerzett ponttal esett ki úgy, hogy Jabbanak akkor 15 pontja volt! :o 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.