Ugrás a kommentre

Középdöntő 20: Fennec Shand vs. Amilyn Holdo


Donát

Középdöntő 20 - Star Wars Winter Madness  

17 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson tovább?

    • Fennec Shand
    • Amilyn Holdo

A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Funkcionális karakterek, mondhatjuk úgy. Egy feladatuk van, azt viszont teljesen jól ellátják. Fennec Boba Fett racionális, kevésbé lelkiismeretes énje, aki mindig felhívja arra a figyelmet, mikor kéne vagy kell kemény kézzel odavágni, és ő Fett kiterjesztett fegyvere is, az ellenség arcába hajított kés. Holdo pedig Poe Dameron ellenlábasa és Leia helyettese, az Ellenállás megmentője. Holdo viszont valóban drámaibb karakter, ráadásul nagyon tetszik, hogy a meglehetősen antikatonás megjelenés mögött az Ellenállás legaktonásabb nője lapul meg, aki csak azért nem tudta véghez vinni a tervét, mert egy öntelt fickó képtelen volt felfogni, hol a helye. Ironikus, hogy ha Poe Shanddel szemben viselkedik így, a nő szerintem simán lerúgta volna a parancsnok százados fejét a helyéről. Ennek ellenére Holdóra tettem, de tényleg csak azért, mert a katonákat jobban bírom, mint a zsoldosokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam egyértelműen Shand. Amúgy ki akartam rá térni, hogy milyen király már itt mindkét karakter képe. :) Fennec fotója egyenesen művészi, nekem pl. baromira tetszik a sötét és a világos színek egymáshoz képesti elhelyezkedése. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.