Ugrás a kommentre

SWSAGA - Winter Madness 2023 - Főtáblás lebonyolítás


Donát

Ajánlott hozzászólás

Tudom, hogy most épp mindenki Ahsoka lázban ég, de közben elkezdtem dolgozni a főtáblás 31 meccs lebonyolításán.

 

Ezt a formátumot dolgoztam ki a főtáblára:

image.png

 

Várható naptár:

image.png

 

 

image.png

 

image.png

 

Emlékeztetőül, a kialakult főtáblás párosítások:

 

image.png

 

 

Fontos, hogy az ágak még nem alakultak ki. Azt a top16 kialakulása után fogjuk sorsolni. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Némi infó a sorsolásról. 

 

4 kiemelt lesz, az alábbi sorrendben: (akik továbbjutnak)

 

1. Luke Skywalker (továbbjutott)

2. Obi-Wan Kenobi (továbbjutott)

3. Emperor Palpatine (továbbjutott)

4. Anakin Skywalker (továbbjutott)

 

Ha mindenki továbbjut, akkor az első 4 (1-4) lesz kiemelt. 

 

A kiemelés csak annyit biztosít, hogy a nyolcaddöntőben nem kerülhetnek össze. 

 

Az ágak terén a kiemeltek bárhová kerülhetnek majd (azon kívül, hogy egymás ellenfelei a top16os körben nem lehetnek). A nem kiemeltekre semmilyen megkötés sem vonatkozik majd a sorsolás során.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@DonátNézegettem a lebonyolítást, annyira focis! Tetszik!

Eszembe jutott, nem lenne jó ötlet egy bronzmeccs az elődöntő után a döntő előtt? (8.-ára elfér)

Az egy ráadás izgi meccs lenne két feltehetőn erős és népszerű karakter közt. Mit gondolsz?

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, csoli1138 írta:

@Donát, Bocsánat, de fentebbi kérdésem válaszra sem méltatod?

Oh bocs, elsiklottam felette. EB-s lebonyolítást másolunk, ezért nincs bronzmeccs. Éppenséggel lehetne, de inkább maradnék konzekvens a korábbi lebonyolításokkal. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 10. 29. - 7:54, Donát írta:

Oh bocs, elsiklottam felette. EB-s lebonyolítást másolunk, ezért nincs bronzmeccs. Éppenséggel lehetne, de inkább maradnék konzekvens a korábbi lebonyolításokkal. 

Oké. Te vagy a Főnök, csak eszembe jutott, hogy lehetne egy körrel több a móka.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis update a mostani hét kapcsán.

Nov 8: Top32 13# megnyílik

Nov 9: Top 32 14# megnyílik, a 13-as lezárul

Nov 10: Top32 15# megnyílik, a 14-es lezárul

Nov 11: Top32 16# megnyílik, a 15-ös lezárul

Nov 12: 16-os lezárul, este sorsolás.

 

A sorsolással kapcsolatban az előkészületeket megtettem így a "placeholder" kiemeltek elfoglalták a helyüket a tabellán:

 

image.png

 

A 4 piros jelölt kiemelt lesz, azt még nem tudjuk, hogy pontosan kik. A többiek nem lesznek kiemeltek. 

A zöld mezők az alsóház, a piros mezők a felsőház, mindkét 8-asból 1-1 jelölt jut majd a döntőbe.

 

Ezzel tehát kialakultak az ágak, még nevek nélkül. Amint lezárul az utolsó Top32-es meccs (Anakin vs Kanan, vasárnap) jön a sorsolás és feltöltöm a tabella helyeit a továbbjutott játékosokkal. A sorsolásról real time hozzászólás update-eket hozok majd, így akit érdekel, nyomon követheti hogy ki kit kap vasárnap este.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kiemeltek elhelyezésével fogunk ma kezdeni, a kiemelt neveket 20:00-kor fogom megmutatni a top16-os táblán. Ezzel párhuzamosan elindul a Jyn vs Grogu 1 órás hosszabbítás.

21:00-kor megkezdjük az élő sorsolást, akkor is, ha ne adj' isten a Jyn vs Groguhoz további hosszabbítás kellene, hogy eldőljön. Ebben az esetben a sorsolás Jyn / Grogu jelölttel fog lezajlani és később kicseréljük a végső győztesre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kiemeltek már készen állnak a top16-os táblán:

 

image.png

 

A maradék 12 jelöltet három csoportba soroltam, de csak az izgalom fokozása miatt. Amikor egy adott helyet sorsolunk, mindig először egy csoportot fogok mondani, ahonnan érkezni fog a jelölt, ami leszűkíti majd a lehetséges neveket először négyre, majd annyira, amennyien az adott csoportban még maradtak. Majd meglátjátok, jó lesz. :D Kilenckor kezdünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.