Ugrás a kommentre

SWSAGA - Winter Madness 2023 - Főtáblás lebonyolítás


Donát

Ajánlott hozzászólás

16 órával ezelőtt, Donát írta:

Erről eszembe jutott valami.

Az alábbi karaktereknek sikerült eddig a top4-be kerülni a játék története során:

 

1. Luke Skywalker (2017, 2019, 2023)

2. Anakin Skywalker (2017, 2023)

2. Obi-Wan Kenobi (2017, 2023)

2. Emperor Palpatine (2017, 2019)

5. Kylo Ren (2019)

5. Yoda (2019)

5. Qui-Gon Jinn (2023)

 

Nyugodtan mondhatjuk, hogy ez a 7 karakter a fórumon a legerősebb 7-es.

 

 

1+2*0,5 sötét oldal, a döntőben már csak 0,5.:vader:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Valójában tök érthető az idei végjáték. Ez Qui-Gon egyenes ági hagyatéka, hogy a kiválasztott beteljesíthesse sorsát. Nagyon szép 4-es!

Tényleg, hisz QG hite a kiválasztottban Obinál megtörik és Lukenál megújul. Sokszor ugrik egy generációt egy feloldatlan feladat. Még Kylonál is, ahogy visszhangzik a sötét oldal. Végül csak az a mester vérvonal marad meg, ami Anakinon át vezet. Ez QG öröksége. Anakin olyan, mint egy csomópont az erőben és QG nélkül nem lett volna hagyatéka a Jediknek. 

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését
  • Donát kiemelte a topikot

@Donát köszönöm szépen a színvonalas több hónapon átívelő munkádat és szervezésed, jó móka volt ez is.

Annyival járulok, hozzá, hogy csinálok holnap Luke-nak egy újabb "winner" - képet. 

A szűnetre szűkség van. 

Sajnos vagy nem sajnos a fórumunk oda lyukadt ki ahová legutóbb, és ha Kenobi nyert volna, akkor meg oda, ahová először. 

Íly módon az ízlésünkről, szimpátiánkról megnyilatkoztunk, sok új nem lenne a nap alatt, egy év múlva biztos nem, de talán soha sem. Egy Luke, egy Anakin, egy Obi-Wan, egy Palpatine, egy Yoda mind a legnagyobbak közül valók. Halhatatlan karakterek, méltán népszerűek! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Az lesz a legnagyszerűbb napok egyike, amikor majd más fog nyerni. :) Onnantól számíthatjuk majd az SW új korszakát. 

Nem vagyok még olyan öreg, de nem hiszem, hogy megérnék ilyesmit. Gondolatkísérletnek jó, meg igaz is lehet, de mire a popkultúrában egy Luke Skywalkert, egy 40+ éves ikont lenyom egy új karakter, az nem ezen fórum tagjainak szavazatai alapján lesz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Soha ne mond, hogy soha. :) Jöhetnek új arcok később, ki tudja még mi lesz.

 

@Donát remek játék volt, és jó hosszú, köszönet érte. Hatalmas munka lehetett összehozni. Engem nem zavar, hogy Luke megint nyert. Legalább reális a kép, ki a legnépszerűbb karakter a fórumon. Folyt. köv. az év végi sorozatos szavazásban.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a lebonyolítást, @Donát

Ilyenkor azért látszik, hogy annyira ez a fórum se tér el a közízléstől, alighanem egy egy általánosabb közegben is hasonló végeredmény született volna :) kár, hogy már nincs This is Madness a starwars.com-on, érdekes lenne kivesézni a különbségeket, hasonlóságokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi szépen, @Donát ennek a nem akármekkora vállalkozásnak a lebonyolítását. A kis összezördülésektől eltekintve szerintem nagyon jó volt. Volt pár komoly meglepetése - Qui-Gon a finish-ben, például, de engem az is meglepett, hogy az a semmilyen fekete wookiee sem pottyant ki már az első körében. A vége meg szerintem megérdemelt. Az ep8 óta úgy érzem, Luke megérdemli azt a méltatást, amit kap, amire az ep9, a The Mandalorian és a The Book of Boba Fett csak ráerősített. De ugyanígy elégedett lettem volna Obi-Wan győzelmével is. Azért látszik, hogy a jó művek és az érdekes karakterirányok mennyire fel tudják magasztalni a karaktereket. 2017-ben egyáltalán nem gondolkodtam azon, hogy Obi-Wanra szavazzak Luke-kal szemben, most meg tényleg fel kellett dobnom egy érmét, mert baromira nem tudtam dönteni. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi mindenki egyébként. Azért tettem bele energiát, mert szeretem csinálni, úgyhogy összességében win-win mindenkinek! :love: :) 

Ha lecsillapodtak a kedélyek és lesz egy kis időm, hozok majd egy-két statisztikát, power rankinget, stb.

 

Az biztos, hogy a Madness most pihen egy kicsit, aztán meglátjuk, hogy hány év után érdemes újra felmérni az erőviszonyokat. Erősen függ az új contentek mélységétől és volumenétől is.

  • Nagyon tetszik 2
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.