Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Perszeee :P

Én aki a 100 000. hozzászólást írtam egy egészségemre pohárköszöntőt kaptam, akkor te még ennyit sem kapsz, nem hogy valami folyékony kenyeret :P

Figy, ez egyéni teljesítmény, míg a tiéd kollektíve :P :P :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már se volt meghívva még egy sörre sem, szóval csitt :P Maradnak a verbális gratuk :P De ha gondolod, eszem egy szelet pumpkin pie-t az egészségedre :P Ha sikerül, a sütőben van éppen :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:P jó de ott arányaiban több ember van a duma és a kantian valamint az RPG topicoc miatt és még fül tövön is kell csapkodnod ott az embereket. Éppen ezért nem érsz rá ITT lenni és írni :P

 

(Nekem csak 553 hozzászólásom van ott :P Bár ott 2004 őszétől kezdve voltam :) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezennel meghirdetem az "idézetek space nélkül" mozgalmat. ;) Remélem minél többen csatlakoztok! :D:D Arról van szó, hogy örülnék annak, ha közvetlen a /quote után kezdenétek írni a szövegeket, mert akkor közvetlen az idézet után fog megjelenni az, és nem hagy ki egy sort a rendszer. Szerintem sokkal szebb úgy. Csatlakozzatok mozgalmamhoz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg ennyi összepofázás után javaslom, hogy vezessük be az Öregharcos csoportot ;) Természetesen a szabadalom használatáért komoly juttatást várok ha netalán mégis elpasszolnád a site-ot Ody :D:P:D
Kicsit poénosra akartam venni a figurát, hátha így jobban megragad az emberekben egy jó tanács. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezennel meghirdetem az "idézetek space nélkül" mozgalmat. :) Remélem minél többen csatlakoztok! :):D Arról van szó, hogy örülnék annak, ha közvetlen a /quote után kezdenétek írni a szövegeket, mert akkor közvetlen az idézet után fog megjelenni az, és nem hagy ki egy sort a rendszer. Szerintem sokkal szebb úgy. Csatlakozzatok mozgalmamhoz. :D

Bevallom, én a /quote után mindig entert ütök (illetve fityfenét, alapból úgy jön be, szóval semmit sem nyomok), de eddig fel sem tűnt, hogy itt marad egy lik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fórum csinálja a sort, nekem meg eszembe sem jut törölni az üres karaktert, mivel úgy nem teljesen átlátható, mikor begépelem, amit szeretnék.
Egy backspace-t kell nyomni. Azt hiszem ennél egyszerűbb dolog a világon nincs. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.