Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Na remélem így már jobb. :oops:

Így már átláthatóbb.

Ellenben a fórumra feltöltött avatarom nincs meg (Zoli képéből lett kicsinyítve és a fórum avatarkészletébe feltöltve), így kénytelenek vagytok a jelenlegit sasolni addig, míg valahogy valamikor meglesz a régi. Ez most megvolt a gépen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap este nem tudtam belépni, kiírta hogy karbantartás. Ma jövök ide, és azt hittem rossz oldalra léptem. :D Nagyon jó lett. Kicsit szokatlan még a nagyobb betü, de így olvashatóbb. Itt már lehet több címzettnek pm-et küldeni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így már átláthatóbb.

Ellenben a fórumra feltöltött avatarom nincs meg (Zoli képéből lett kicsinyítve és a fórum avatarkészletébe feltöltve), így kénytelenek vagytok a jelenlegit sasolni addig, míg valahogy valamikor meglesz a régi. Ez most megvolt a gépen.

Meg van az valahol, megkeresem. :)

 

 

Tegnap este nem tudtam belépni, kiírta hogy karbantartás. Ma jövök ide, és azt hittem rossz oldalra léptem. :D Nagyon jó lett. Kicsit szokatlan még a nagyobb betü, de így olvashatóbb. Itt már lehet több címzettnek pm-et küldeni?

Bocsánat, kissé elhúzódott a karbantartás, de a lényeg, hogy már működik. :) De ugye nem zavaróan nagyok a betűk? Szerintem pont jók, és a jobb olvashatóság sose árt. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg van az valahol, megkeresem. :)

 

 

Bocsánat, kissé elhúzódott a karbantartás, de a lényeg, hogy már működik. :) De ugye nem zavaróan nagyok a betűk? Szerintem pont jók, és a jobb olvashatóság sose árt. :)

 

 

Semmi baj, ez ezzel jár. A betűk nem zavaróak, így átláthatóbb a szöveg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm, nagyon tetszik, csak még szokni kell. :D

 

Egyedül a hsz írás nem jön be, ilyen spoiler/youtube gombok hol találhatóak?

Ugyanúgy a fejlécen van a spoiler gomb, a legördülő ablakban. Az eszköztár legvégén pedig van egy media lejátszó. Alább Legas leírta milyen formátumokat képes megjeleníteni. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyanúgy a fejlécen van a spoiler gomb, a legördülő ablakban. Az eszköztár legvégén pedig van egy media lejátszó. Alább Legas leírta milyen formátumokat képes megjeleníteni. :)

Köszi, a média lejátszó megvan. A spoiler gomb nincs de sebaj, annak még tudom a kódját. :D

 

Huhh nekem még meg kell szokni, de az már biztos hogy sokkal szebb mint volt. :)

Csak egy cirka öt éves hszre válaszoltál :P, bár még mindig áll ami mondtam. :D Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tetszik! :)

 

Már csak a betűket kéne világosítani, és tökéletes.

 

Illetve még egy olyan kérdésem lenne, hogy hol lehet látni azt a jelet, ami korábban azokat a témákat jelölte, ahol volt új topik.

 

Ilyen sárga világítós gömb volt.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mobil oldal! (?)

A mobilomon tök szépen megjeleníti az oldalt tartalmát, bár a kinézetnek köze sincs ehhez. Ez az új oldal miatt van, vagy amiatt, mert új böngészővel próbálkozok a mobilomról, ami átalakítja az IPB-t? Hmmm?

Nem, ez ennek az új rendszernek a funkciója. Mobilon is első osztályúan jelenik meg. :D

 

 

Tetszik! :)

 

Már csak a betűket kéne világosítani, és tökéletes.

 

Illetve még egy olyan kérdésem lenne, hogy hol lehet látni azt a jelet, ami korábban azokat a témákat jelölte, ahol volt új topik.

 

Ilyen sárga világítós gömb volt.

Örülök, hogy tetszik Donát! A többit Oldie megválaszolta. :) Nekem is gondjaim voltak a régi világos betűkkel. Néha szinte beleégtek a retinámba. :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt vettem észre a TCW topicban, hogyha az idézetben van spoiler tag, akkor az utána következő (mármint sorrendben, időben előtte lévő) üzenetek beljebb kezdődnek, így teljesen szét van csúszva az oldal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt vettem észre a TCW topicban, hogyha az idézetben van spoiler tag, akkor az utána következő (mármint sorrendben, időben előtte lévő) üzenetek beljebb kezdődnek, így teljesen szét van csúszva az oldal.

Szóval észrevetted. :) Beszállhatsz a 170 ezer hsz szerkesztésébe ha van kedved. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lehet valahogy egyszerűbben megoldani? :D

Egy lezáró tagre gondolok vagy valami ilyesmi. Vagy valami olyanra, ami szétválasztja a hsz-okat.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.