Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Köszi, Lokatelli.

LeGaS-nak pedig köszönöm, hogy a felső bannerek már annál az epizódnál jönnek be, amelyikhez tartoznak. ;)

 

Most 1280*1024-es felbontásban nézem az oldalt, így majdnem végig látszik a bannerek jobb oldala is. :)

 

Lehet kipróbálom én is úgy. :)

 

Na kipróbáltam, így Lando bal szemöldöke csücskéig látszódik a banner, sajnos Sidious apánk így se fér bele. :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon tetszik az oldal, gratulálok a készítőknek!!!!

Köszönöm, hogy itt lehetek Veletek!

Amint tudom, átnézek majd mindent, és remélem, aktívan közreműködök ezen a kívül belül gyönyörő fórumon.

A profilnál volt gondom, és nem csak itt volt ez problémám. A beállításoknál rákérdez a BBCode-ra és a HTML-re. Nem voltam benne biztos, hogy mit "ixeljek" be, mivel kezdő netesként nem igazán ismerem a kifejezéseket. Megmondaná valaki, hogy mit érdemes választani? Igent vagy nemet? Előre is köszönöm.

Aláíráson még filóznom kell. Amint eszembe jut valami jó, megváltoztatom a profilom.

May the Force be with you!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon tetszik az oldal, gratulálok a készítőknek!!!!

Köszönöm, hogy itt lehetek Veletek!

Amint tudom, átnézek majd mindent, és remélem, aktívan közreműködök ezen a kívül belül gyönyörő fórumon.

A profilnál volt gondom, és nem csak itt volt ez problémám. A beállításoknál rákérdez a BBCode-ra és a HTML-re. Nem voltam benne biztos, hogy mit "ixeljek" be, mivel kezdő netesként nem igazán ismerem a kifejezéseket. Megmondaná valaki, hogy mit érdemes választani? Igent vagy nemet? Előre is köszönöm.

Aláíráson még filóznom kell. Amint eszembe jut valami jó, megváltoztatom a profilom.

May the Force be with you!

 

Köszönjük az elismerést! Csak jókat ixelhettél be, ha itt vagy. :wink:

Nálam a BBCode engedélyezve van, a HTml-el meg nincs, és szerintem ez az alapbeállítás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a kis feketecsík bugon csorgaztatom a nyálam. :shock:

Ha ez összejön Legas, akkor a jövőd érdekében szerintem nyugodtan mutogathatod a fórumot referenciamunkádként, ha az számít neked valamit. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na Priest apánk azt mondta, hogy amint lesz ideje, benéz. :)

 

Ez igen jó hír, nagyon örülök neki :o

 

Egyébként a hétvégére elutazom, remélem mire visszajövök jól megtömitek hozzászólásokkal a fórumot :o Jó hétvégét mindenkinek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolkodtam a dolgokon, és tudjátok mi jutott eszembe? Hogy a történelem megismétli önmagát.

Amikor a vezető rajongói oldal, a theforce.net egyszerűen túl nagy lett, és szükségszerűen megjelentek a pojácák is, akik rombolták a hangulatot, a "kemény mag", akik az ep2 idején vitték a Star Wars életét, egyszerűen otthagyták az egészet, és megalapítottak egy (akkor még titkos helyen levő) kis fórumot, ahol nem az volt a cél, hogy minél több hozzászólás szülessen, hanem hogy értelmes témákról lehessen beszélgetni. Darth Psychotic, Ternian (Motee), Fatboy Roberts, Darth Friday (Ewok Pudu) - ezeket a neveket gondolom senkinek sem kell bemutatni - aki nem ismerné őket, elég annyit tudni róluk, hogy szinte minden jobb ep2-es és ep3-as kiszivárgott anyagot, kémjelentést, videjót nekik köszönhetünk, és aki akár 1x is eltévedt a millenniumfalcon.com-ra, láthatta, hogy öröm bármelyik topic hozzászólásait olvasni.

Bizony, ezek a fentiak valaha (kb. az ep2 bemutatójáig) mind egy szálig tfn-esek voltak, csak elegük lett, besokalltak az ott egyre inkább teret nyerő káosztól, negatív hullámtól. Már nem a filmek voltak a téma, hanem - akárcsak a starwars.hu fórumaiban jóideje - az, hogy ki tudja jobban kritizálni az új részeket.

Aztán az idő előrehaladtával egyre többen felfedezték az mf.com-ot, a hely már nem volt titkos, eldugott, de a közösség megmaradt, és titokzatos módon meg tudta őrizni ugyanazt a színvonalat, mint amit kezdetkor kialakított. Továbbra sem voltak offtopic hozzászólások, továbbra sem a filmek sárba tiprásáról szóltak a beszélgetések - köszönhetően a remek moderátoroknak. Ha valaki sokat beszélt félre, vagy közösségbomlasztóan csak negatívan állt a dolgokhoz (ugye ismerősek Quarron, perseus, loder fantársak:), egyszerűen törölték a hozzászólásaikat, vagy se szó, se beszéd bannolták az oldlaról. Nem volt senki szívbajos, mindenki tudta, hogy az a hely egyszerűen nem fórum, hanem egy rajongói találkozóhely, ahol nem azt akarják olvasni az ott lévők, hogy miért béna Hayden játéka, hanem hogy pl. milyen jó, hogy Ian McDiarmid-ot rakták bele a dvd-s ep5-be.

A bannolással talán kicsit el is szaladt velük a ló, számos magyar emberkét is kiszórtak, pedig nem is csináltak semmi rosszat (az "inkább tiltsunk ki többet, mint kevesebbet" elvet követték:).

 

Ugyanez van nálunk is. A starwars.hu megmarad fórumnak, a szó klasszikus értelmében (mint a tfn a világnak), ez a hely meg lesz a mi kis mf.com-unk, "dinnyék" nélkül, sok-sok szuper linkkel, értelmes témákkal, és egy rajongó örömmel jön ide, mert tudja, hogy a moderátorok igen is éberek, akik mindig figyelnek és őrködnek. Ezúton üzenem nekik, hogy ne tartsák vissza magukat, nyugodtan nyúljanak a "delete" és a "ban" gombokhoz, ha szükségét érzik. Én támogatom.

 

Ne feledjétek, hamarosan jön a dvd, a tv-sorozat, és még megannyi más dolog, ami hosszú-hosszú időre a nethez köt mindenkit...

 

(én meg ma elkezdem a "Tibur55 oldala" témát a fanfiction topikba, ha érdekelnek új 18-as képek, nézz be, 3-4 naponta cserélem az anyagot - és mint mondtam, ezek exkluzív dolgok lesznek, KIZÁRÓLAG az itteni közösségnek)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tibur55: ez esetben had ejtsek meg egy ötletet.

A phpBB-hez ugye marha sok MOD van és létezik egy 'Invitation Only' nevű is, ami arra jó, hogy regisztráláskor a felhasználó meg kell hogy adjon egy meghívó kódot, amit az adminoknak osztanak ki.

 

Ha gondoljátok, megpróbálhatom majd megcsinálni és akkor garantáltan csak jó témák és csak jó felhasználók maradnak! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tibi bácsi! Öröm olvasni amit írtál, és az mf.com-os hasonlat külön hízelgő :) Attól nem kell tartani, hogy szívbajosak leszünk moderálás ügyben! Egyenlőre erre nincs is sok esély, mert csupa jó arc írogat ide :o

 

A megnyitandó topicodat pedig, külön üdvözlöm :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.