Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ezek szerint nálam lehet valami probléma. Amikor kiírja a Critical errort, csak egy nagy fehérséget látok a fórum helyett. Meg talán olyasmit is, hogy nem elérhető az adatbázis. Ezt már csak utána figyeltem meg, mert még egyszer így jártam. Be szerettem volna ide lépni újra. De utána nem volt többé gond.

Egyszeri vissza gombra nem reagált, és elveszett teljesen,amit írtam. Majd beírom még egyszer.

Köszi az ötletet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek szerint nálam lehet valami probléma. Amikor kiírja a Critical errort, csak egy nagy fehérséget látok a fórum helyett. Meg talán olyasmit is, hogy nem elérhető az adatbázis. Ezt már csak utána figyeltem meg, mert még egyszer így jártam. Be szerettem volna ide lépni újra. De utána nem volt többé gond.

Egyszeri vissza gombra nem reagált, és elveszett teljesen,amit írtam. Majd beírom még egyszer.

Ez a Critical Erroros probléma már nálam is jelentkezett, szóval nem nálad van a hiba. Én mindig jegyzettömbe megírom előszőr a hozzászólásomat és onnan a ctrl+c/v technologiával bemásolom. Így nem vesznek el :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó akkor pontosabban fogalmazok:

 

A klón hadseregről, a háborúról egész a 66-os parancsig terjedő téma hova illik jobban?

 

Igazából a kettő között van. A gyökere a 2. részben, sőt még korábban, a termése meg a 3. ban van a fának.

Azért hajlok 2. részes témára mert ott kevesebb az altéma, viszont a végkifejlet a 3. ban van.

Az egész sagára meg nem terjed ki csak eröltetve...

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak szegény Padme feje lett levágva...

 

Nincs az levágva. :) Frissítsd egy párszor. Egyébként Simon Z. arany kezét dícséri az új munka. :41:

 

Most nézem csak, hogy eléggé rémisztő lett az oldal ezzel a Grievous közelivel. :) :twisted: :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Iszonyat jó ez az Anakin és Obi-Wan banner :41: :41:

Ez lett a kedvencem!!!!!!!!!!!! Remélem, sokáig láthatom még.

Az Anakint ábrázoló képet szívesen beraknám a nevem alá avatarnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap este 23:15 körül elment a fórum egyáltalán nem jött be. Sokszor "szórakozik" nálam, Critical error-ral, vagy csak nem tölrődik be.

 

Valóban érdekes leállást produkált a fórum, magam sem tudtam mire vélni. Ez a critical error-os probléma elég érdekes, mert nálam ha 3-4-szer fordult elő eddig? Egyébként egy lapfrissítéssel gyorsan orvosolni lehet ezt a "problémát".

 

lokatelli: milyen neted van?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ADSL-em van.

 

Critical error után nekem is hamar megjavul, de többször volt, mint 4.

 

Ma ez a legújabb hibaüzenet. Sokszor írta ki sokáig fél öttől mostanáig nem tudtam megnézni a fórumot, csak ezt írta ki:

 

502 - a php script túllépte a futási időlimitet!

 

Amennyiben te vagy az oldal tulajdonosa optimalizáld a php kódot!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy tetszettek az újabb bannerek. :)

Sajnos a nyersanyag minősége időnként korlátozó tényezőt jelent. :D A mostanit a bazinagy Screenthemes-sorozatból csináltam, filmkockák felhasználása nékül, ezért ilyen éles.

 

Néha sajnos nekem sem jön be a fórum, vagy nagyon akadozik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ti biztos jobban tudjátok mit csináltok, hogy javítgatjátok a belső Bannereket.

Én csak tájékoztató jelleggel mondom, hogy eddig csak a felső belső banner változott.

Most viszont a baloldali banner váltorik, míg a felső maad ugyanolyan.

Már csak össze kell hangolni a kettőt. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.