Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Tibur55: ez esetben had ejtsek meg egy ötletet.

A phpBB-hez ugye marha sok MOD van és létezik egy 'Invitation Only' nevű is, ami arra jó, hogy regisztráláskor a felhasználó meg kell hogy adjon egy meghívó kódot, amit az adminoknak osztanak ki.

 

Ha gondoljátok, megpróbálhatom majd megcsinálni és akkor garantáltan csak jó témák és csak jó felhasználók maradnak! :)

 

Szerintem úgy kellene, hogy regisztrálás ilyen módon zajhatna, de a fórumot tudják nézegetni a regisztrálatlanok is. Mert vannak szerintem olyan emberek, akik szeretik olvasni a fórumot, de közbeszólni már annyira nem.:o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hello!

 

Kisebb nehézségek árán végre sikerült feljutnom a forumra! :evil:

 

Nagyon tetszetős a design! Sok sikert kívánok az oldalhoz, remélem nem lesz az a vége mint az sw.hu-nak. Jelenleg alig látszom ki a munkából, de azért rajtatok tartom a szemem-mikor időm engedi! :?

 

Még egyszer sok sikert!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hello!

 

Kisebb nehézségek árán végre sikerült feljutnom a forumra! :evil:  

 

Nagyon tetszetős a design! Sok sikert kívánok az oldalhoz, remélem nem lesz az a vége mint az sw.hu-nak. Jelenleg alig látszom ki a munkából, de azért rajtatok tartom a szemem-mikor időm engedi! :?

 

Még egyszer sok sikert!

 

Köszönjük szépen a bíztatást. :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyenlőre jegeljük ezt a kódos dolgot :lol: Majd ha esetleg elfajulna a helyzet, akkor nyúlnék ehhez a megoldáshoz.

 

Egyetértek.Mert akkor senki se tud regisztálni, még az se, aki szereti a filmeket.

 

Más:

 

Az oldal megmarad fórumos oldalnak, vagy akartok még valamit feltenni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megérkeztem! Látom, sokat írtatok, tehát lesz mit behoznom :wink: Priest! Külön örülök a jöttödnek! Nagyon remélem, hogy aktív tagja leszel a fórumnak.

 

yodamester: ahogy coce is említette, még koránt sincs kész a fórum, szal legyél még egy kis türelemmel! Köszönöm. Sajnos ahogy látom, a távollétemben sem sikerült véglegesíteni a dolgokat.

 

A fórum kérdésre. Egyenlőre csak mint fórum üzemelünk, és őszintén megmondva, nem is terveztem ennél komolyabb dolgot. Sajnos anyagom sincs egy ilyen nagyobb méretű site kialakításához, éa különben is ott van a starwars.hu! A fórumán kívül, a legjobb hírforrások egyike.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig minden kitünő.Engedjétek meg, hogy javasoljak egy talán kicsit durva megoldást arra az esetre, ha megjelennek "kedvenc" fórumtársaink.Ne vegyétek figyelembe őket.Magyarán, hozzászólnak valami baromságot, mi meg ne válaszoljunk.Ha látják, hogy nem megyünk bele semmilyen vitába, akkor el fognak menni.Tudniillik némelyik azt élvezi, ha a rajongók idegesek.

 

Tényleg hihehetetlen jó érzés ezen a fórumon lenni, és értelmes hozzászólásokat olvasni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdvözletemet küldöm a görög honból ifjú Jedik. Tetű lassú a net, így nem is pásztázom innen végig a fórumot, de látom zajlik az élet a Birodalom létrejötte után is. Szép lett az új banner, gratz SimonZ.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor most bevallom, hogy nekem az előző jobban tetszett. Nagyon szuper ez is, gyönyörű kép, nem az a gond. A szereplős bannerek nekem speciel jobban bejönnek. De ha egyedül vagyok ezzel, nyugodtan lőjetek le. Persze képletesen értettem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Izgatottan várom  :) Jó munkát hozzájuk.

 

Köszi! Egyébként már készen van, csak egy kis simítás kell a csücsökben és minden ok lesz :) Na jó....felrakom addig is, mert nekem is nagyon tetszik!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fórum megjavítva. Jó szórakozást!

 

Köszi szépen LeGaS! Jó, hogy ilyen webmesterünk van :evil:

 

Sajnos itt nem merültek ki a gondok! Nem végeztem félmunkát, és tkp. hazavágtam az EP3-as topicok nagy részét. Lehet barmozni, mert az vagyok, ez nem tévedés. Jár nekem egy :vfuckoff: :vfuckoff:

 

Aki írt oda, kérem tegye meg ezután is, ígérem nem törlöm ki többet :lol:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.