Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ody kérésére beraktam egy kép átméretező MOD-ot, tehát a kép át lesz méretezve 140 pixel szélességre, a táblázatok széthúzásának megakadályozása érdekében. :)

 

Senkit ne tévesszen meg az, hogy a böngésző nem ismeri fel linkként, kattintásra bejön a nagyobb kép! :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felhasználói kérdésem lenne.

Ha írok privát üzenetet, elküldöm, megjelenik a kimenő fiókban, onnan is elküldöm, akkor nem kellene az elküldött fiókban lennie a levélnek? Rém egyszerű bajaim vannak, de hát nem vagyok biztos abban, hogyan működik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy tetszett Nektek a főbanner. 8)

A Coruscant és a Mustafar csak szimpla "helyszínhangulat-bannerek", majd talán több helyszínről is készül ilyesmi. Fő a változatosság...

Nekem a Mustafaros banner volt a kedvencem, de úgylátszik leszavazták. 8)

A többi topicnál is lesznek egyedi bannerek vagy csak a filmeseknél?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Visszatértem Görögországból, enyhe költői túlzással most Windu mesterhez hasonlítanám magam. 8)

Mik történtek röviden összefoglalva, amíg nem voltam? 8)

 

Hát ne tudd meg... elöszőr is a Star Wars filmekről beszélgettünk. Ez amolyan sci-fi és fantasy egyvelegéből csinált filmek... bár én nem értek az ilyesmihez. Azt mondják jó filmek, én még csak kettőt láttam belőlük... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Visszatértem Görögországból, enyhe költői túlzással most Windu mesterhez hasonlítanám magam. 8)

Mik történtek röviden összefoglalva, amíg nem voltam? 8)

 

Véletlenül kitöröltem vagy 500 hozzászólást az EPIII topicból. :vfuckoff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ne tudd meg... elöszőr is a Star Wars filmekről beszélgettünk. Ez amolyan sci-fi és fantasy egyvelegéből csinált filmek...  bár én nem értek az ilyesmihez. Azt mondják jó filmek, én még csak kettőt láttam belőlük...  8)

 

8) Ma éppen heves viták folytak, hogy vajon Plaguies teremtette-e Anakint? :39: Olvass Coce.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem így ne mondjátok, hogy Star Wars, mert nem tok angolul. Gondolom az a feketesisakos tbc-s csávóról meg a haverjairól volt szó. Oks, visszaolvasok, de látom, Ody a törlésével megkönnyítette a dolgomat. 8)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még valami: Zavaró hogy mozgó az avatarom? Mert akkor berakok másikat.

 

Plusz: nem tudom hogy működik az avatar dolog, mert nekem hétvégén mindig eltűnik (Mivel hétvégén nem tudok netezni) és hétfőn mindig újra be kell linkelnem, tud valaki erre megoldást??? :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még valami: Zavaró hogy mozgó az avatarom? Mert akkor berakok másikat.

 

Plusz: nem tudom hogy működik az avatar dolog, mert nekem hétvégén mindig eltűnik (Mivel hétvégén nem tudok netezni) és hétfőn mindig újra be kell linkelnem, tud valaki erre megoldást??? :(

 

Nem zavaró az avatarod! Legalábbis engem nem zavar. Az eltűnéshez nem tudok mit szólni. Elvileg meg kellene maradnia az avatarnak a következő hétre is.

 

Modi szavazata ügyében pedig szólni fogok, ha meglehet oldani az átszavazást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rendben, ha csak mások nem jelzik, marad az avatar.

 

Tipográfiai tanulmányaim alapján kicsit elvonja a figyelmet, ha a statikus szöveg mellett egy dinamikus mozgó kép van.

Ám nagyon tetszik és nem tudtam ellenállni a kísértésnek :(

 

Kösz az igyekezetet Ody! Tartsd titokban, ha megoldható :D

Végül is változhat is a véleményünk idővel és nem vagyunk itt olyan sokan, hogy reprezentatív legyen az eredmény ...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sorry ez az én saram, későn szóltam, hogy tegyük be a Kotort előtte meg bíztattam Modit, hogy szavazzon a másra.

:56: Egy ilyet érdemlek minimum.

Nem kell ennyire komolyan venni, nem történt semmi. Nem gondoltam, hogy ekkora dolog lesz belőle :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lassan egy hónapos lesz a fórum (csupán pár óra kell hozzá), és ez alkalomból szeretném megköszönni az itt fórumzóknak, az eddigi hozzászólásait. Nagyon úgy néz ki, hogy sikerül megvalósítani a célt; vagyis az értelmes párbeszédet, ami kizárólag a történeti elemekre korlátozódik. Örülök, hogy itt lehetek veletek, és remélem a jövőben is aktívak maradtok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szisz engem nem zavar az avatarod, sőt, nagyon tetszik :(

 

Köszönöm mindenkinek a privi küldésre vonatkozó infókat, megszüntettétek bennem az ezzel kapcsolatos bizonytalanságot.

 

És akkor én is szeretném megköszönni ezúton is, hogy itt lehetek.

Ami az aktivitást illeti részemről igyekszem, bár van olyan topik, ahol idő hiány miatt még soha nem jártam, de nemsokára pótolom.

Nem jelentene problémát, ha az epIII-ból törlődött némelyik hozzászólásomat újra beírnám?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azé nekem is lehetne egy kis köszönet. :?

 

Részemről személy nélkül írtam, mindenkinek szólt, Neked is :D

A privi küldésről szóló infoért való köszönet meg Ody-nak és Neked külön. Tudom, írhattam volna oda is a neveteket :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.