Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Fórumtörténeti esemény, ugyanis a "Star Wars Saga" topic, ma elérte az ezer hozzászólást! Kis csalafintaság, hogy ez a cím elvileg az EPIII-as szekciót illetné, ám onnan korábban 500 hozzászólás törlődött.

 

A "SAGA" topicba íróknak pedig üzenem, hogy szép volt fiúk/lányok!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhh ez tök jó!

Én is gratulálok Magunknak.

 

Ha már itt tartunk lenne egy olyan kérdésem, hogy a tárhely mennyi hozzászólást bír el? Mi lesz ha betelik? Költöznünk kell?

 

Volt szó arról, hogy a sok kép belinkelése gyorsítja a betelési folyamatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak semmi köze hozzá, a MySQL nem tárhelybiztosító, mint az ATW, meg UW, hanem a fórum ezt a fajta memóriát használja. Most néztem meg az aktuális helyzetet, 20 megás a MYSQL, és most tartunk 9,98 megánál. Annak az 500 komment balesetnek volt akkor egy haszna is anno. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak semmi köze hozzá, a MySQL nem tárhelybiztosító, mint az ATW, meg UW, hanem a fórum ezt a fajta memóriát használja. Most néztem meg az aktuális helyzetet, 20 megás a MYSQL, és most tartunk 9,98 megánál. Annak az 500 komment balesetnek volt akkor egy haszna is anno. :)

 

Akkor mi a megoldás?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy idő után, majd törölni kell a nem népszerű topikokat, vagy a régi hozzászólásokat? :)

 

Ez nem fog megtörténni. Ha népszerű marad a fórum, akkor további húsz mega emelés valószínű, amit pénzért lehet eszközölni. Ezt vállalom. Az egy darabig kitart, addig meg majd kialakul mi lesz a következő lépés. Legas ígérte, hogy egy külön fórum motort fog írni majd nekem. Vannak tervek, de egyenlőre még elég távoliak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy venni egy domain-t, ott szerintem korlátlan, vagy majd a költözés lesz a megoldás.

Akkor ahhoz tárhelyet is kell venni. :)

Tudom ajánlani:http://dnslab.hu/content/view/35/61/

 

http://atw.hu/?a=webhosting&PHPSESSID=9935...61c9ac18dacd2bd

 

Egy kis ízelítő:

1 GB tárhely

Korlátlan MySQL

Vírus és Spam szűrés

Havidíj:4000FT

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dnslab.hu is korlátlan mySQL-t ad, ráadásul ismerem a készítőjét. :)

Az az 1GB meg minek, mikor úgyis csak a fórum lesz rajta?

 

Hoppá Legas! Ez már érdekesebb. :39:

 

A havi 1000-et meg ki lehet bírni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen beszállok én is anyagilag ha kell.Egy nagy tárhely kell amibe belefér az adatbázis amibe a hozzászólások kerülnek.Ha jól tudom ez amit most használunk egy olyan fórummotorral készült, amihez van adatbázis is.

Valaki lent kérdezte a mysqlt.Az SQL egy lekérdező nyelv, segítségével adatbázisokból lehet nagyon egyszerüen lekérdezni adatokat.A Mysql az végülis egy ingyenes adatbáziskezelő ,amivel meg lehet csinálni a táblákat, a közüttük lévő kapcsolatokat, magyarul az adatbázist és le lehet kérdezni.Ezen fórum mögött is egy adatbázis van.Amikor valaki rákattint egy topicra, tulajdonképpen egy SQL parancs megy a serverhez, hogy válogassa le a megfelelő hozzászólásokat.

Legalábbis ha jól tudom így müködik nagyjából.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.