Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Mi itt istenítjük SimonZ mester bannerjait, és ezzel kapcsolatban eszembe jutott egy idézet kvíz. Nyugi, csak egy fordulós. Kitől idézek és honnan?

 

"Na meg ne egy ilyen tucat -fotomontazs legyen ott. Ezert is hasznalok legtobbszor festmenyeket, mert hihetettlen szepek es izgalmasak."

 

Fogjuk rá, hogy könnyű kitalálni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi itt istenítjük SimonZ mester bannerjait, és ezzel kapcsolatban eszembe jutott egy idézet kvíz. Nyugi, csak egy fordulós. Kitől idézek és honnan?

 

"Na meg ne egy ilyen tucat -fotomontazs legyen ott. Ezert is hasznalok legtobbszor festmenyeket, mert hihetettlen szepek es izgalmasak."

 

Fogjuk rá, hogy könnyű kitalálni. :)

 

Royal Guard :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi itt istenítjük SimonZ mester bannerjait, és ezzel kapcsolatban eszembe jutott egy idézet kvíz. Nyugi, csak egy fordulós. Kitől idézek és honnan?

 

"Na meg ne egy ilyen tucat -fotomontazs legyen ott. Ezert is hasznalok legtobbszor festmenyeket, mert hihetettlen szepek es izgalmasak."

 

Fogjuk rá, hogy könnyű kitalálni. :)

 

Royal Guard :P

 

Ott a pont! Nyertél, de hogy mit? Hát azt én sem tudom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan idéztem a legfrissebb hozzászólásából. :)

 

Ja hogy ez friss... :39:

 

Ha ő így látja, hogy az művészibb, akkor legyen. :P A miénket egy rajongó csinálja, közelebb áll a szívünkhöz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:)  :)  :P  

Grievous sátáni szemei mérföldekre lekörözik most nálam Palpi féle medical centert. De ez csak az én szubjektív látásmódom. :)  :)

 

Most mondjam, hogy nálam is ez a nyerő? Annyira önfényezésnek tűnik. :) A medical center is ütős darab, és kellően darkos. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hy!

 

Az oldal nem jön be, csak úgy ha az oldal címe után beirom azt hogy index.php...:mi lehet a gond?obi sem tudott egyszerun belépni csak is így...ez a mai napon történt!

 

Remélem hamar megoldodik a hiba, ha tényleg van hiba:)

 

bye

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap nagyon szomorú voltam, hogy nem tudtam fellépni, mert először történt meg, hogy hétvégén is net elé tudtam ülni :) Csak nekem nem jutott eszembe lentebb írt megoldás erre.

Na majd legközelebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már nem sokat kell várni, és elmegyünk innen, ezáltal minden probléma megoldódik. Türelem!

Ha ehhez anyagi segítség kell, mint már sokan mások is mondták beszállunk. Ezt mondjuk egyszerűbb lenne megejteni a találkozón. Nem? Azért hozom fel a témát időben, hogy ki lehessen hirdetni még, ha lenne belőle valami.

 

Bár lehet ha fizetni kell nem lesz majd tolongás a találkozón :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már nem sokat kell várni, és elmegyünk innen, ezáltal minden probléma megoldódik. Türelem!

Ha ehhez anyagi segítség kell, mint már sokan mások is mondták beszállunk. Ezt mondjuk egyszerűbb lenne megejteni a találkozón. Nem? Azért hozom fel a témát időben, hogy ki lehessen hirdetni még, ha lenne belőle valami.

 

Bár lehet ha fizetni kell nem lesz majd tolongás a találkozón :P

 

Az anyagiak miatt már nem kell aggódnotok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi vagyok, mi a véleményetek Royal Guard alábbi megnyiltakozásáról? Ha nagy lesz az egyetértés, akkor lebutítjuk a fórumot. :evil:

 

"Az biztos, hogy phpBB -t nem akarok latni, mert a halalom azok a forumok, amiknel nem latom az emberunk beirasat a sok extra gagyitol. Lasd emotikonok, avatar (ezt meg meggondolnam azert) meg a kulonbozo hatszazoldalas alairasok"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarok nagyon rosszmájuskodni, mert az sw.hu fóruma volt sokáig a törzs-helyem és a bemutatók elött napi rendszerességgel jártam oda... de azt azért meg kell hagyni, hogy bár ott nincsenek olyan "gagyik", mint emotikonok, aláirás, avatar stb. sokkal kevésbé átlátható és kevésbé is használható, mint ez.

És akkor most csak a külcsinről nyilatkoztam... :evil:

 

Viszont állitolag hamarosan újracsinálják az sw.hu fórumot :39:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Enegm nem zavarnak ezek. Az avatarokat nagyon csípem, mert egyedivé tehetik a fórumozót, ugyanígy az aláírások is (esetleg fórum szabályzatba le lehet jegyezni, hogy nem lehet több sort elfoglaló aláírás).

Egyébként erről egy régi ismerősünktől származó megjegyzés jutott az eszembe, miszerint az új Star Warsok olyan túlcsicsázottak a fölösleges látványtól, hogy már a lényeget nem látni. Egyszóval, én mindig meglátom, hol a hozzászólás, pedig nem is keresem. Szóval én amellett szavazok, hogy nem kell lebutítani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.