Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ody mester kérését teljesítve, itt kívánnék minden egyes mostani és majdani Saga-fórum tagnak Boldog és Békés Ünnepeket, melyen elkísér benneteket a Jedik szellem valamint az Erő kifürkészhetetlen hatalma!!! És itt egy kis videó ami nekem nagyon ütött, bár csak apró SW vonatkozása van:

http://dl1.dumpalink.com/media/0kmd88CgegP...du56r6RqUr5.wmv

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anyám, az Erő velem van !!!!!!!! Tegnap elindultam, hogy bejövök fórumozni, de visszafordultam a kapuból, mikor a hóesés átváltott ónos esőre!! Abban már nem szívesen botorkáltam volna be!! Inkább halasztottam mára, és milyen jól tettem :P

Jól hangzik ez az egy éves szülinapi találkozó :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

UW karbantartás volt. Szerencséjük volt hogy "csak" karbantartás volt, ugyanis addig egyik oldal se volt elérhető + úgy tünt minden FTP-n mintha minden adat törlődött volna.

 

Nincs ilyen esetre egy másik szerverük?Ez komolyan nevetséges.És ha valakinek aznap baromi fontos dolgot kellene elintézni a neten?Pedig pofon egyszerü a megoldás.2 szerver kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Játszatok!

 

"Pár nappal ezelőtt indult a GalaxisRPG online szerepjáték, ami a Star Wars világába vezeti el a játékosokat. Ez egy teljes mértékben webes felületű játék, amihez nem kell külön klienst letölteni és telepíteni, mindössze egy regisztráció szükséges az oldalra. A feladata minden játékosnak egyszerű: fejleszteni a karakterét, eszközökkel felszerelni, szörnyekkel és online játékosokkal harcolni.

 

A játékban többféle szakma közül is választhatunk, ilyen például a katona, az orvos vagy a Jedi. Különböző helyszínek bejárásával találhatjuk meg a nekünk kedvezőeket, így tanulhatunk speciális erőket és dolgozhatunk is a pénzünkért. A szakmák mellett, harcban a fegyverek közül is válogathatunk, így egy jó döntés árán, erős ellenfelei leszünk a szörnyeknek...

 

További részletek a játékban és a FAQ-ban!

Star Wars Galaxis - swgalaxis.hu!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs ilyen esetre egy másik szerverük?Ez komolyan nevetséges.És ha valakinek aznap baromi fontos dolgot kellene elintézni a neten?Pedig pofon egyszerü a megoldás.2 szerver kell.

Amint látod nincs. :o Tényleg elég nevetséges, dehát ez van. Érdemes naponta készíteni egy backupot a fórumról, hogyha esetleg történne valami, akkor vissza lehessen állítani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hol akartok majd tárhelyet venni? Mert én is szeretnék a saját weboldalamnak, de nem tudom hogy hol/mit/hogyan kell csinálni.

Ha a költözéshez szükség lesz pénzre, én is be tudok szállni (karácsony miatt van mivel).

 

Játszatok!

 

"Pár nappal ezelőtt indult a GalaxisRPG online szerepjáték...

 

Én játszok :)

Larkinor SW-be átültetve. Csak kár, hogy a játékostársak elutasíthatják a harcot, amikor meg akarom őket ölni. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hol akartok majd tárhelyet venni?

 

www.dnslab.hu

 

Én játszok  :)  

Larkinor SW-be átültetve. Csak kár, hogy a játékostársak elutasíthatják a harcot, amikor meg akarom őket ölni. :o

 

:D A szemetek. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.