Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ezt a héten már nekem is kiírta, apró kellemetlenség, ezért nem izgatom vele magam túlságosan. Kivéve, ha hülyeséget csinálok, és mégsem megy el a hozzászólás :) Na ja, aki nem figyel, az így jár, és velem előfordul sajnos. Már rég fordult elő ez a hibaüzenet, úgy látszik, most megint előjött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs mit Ody :)

 

Csatlakozom Donáthoz, nálam is egyre többszőr (csak a pillanatnyi itlétem alatt ötszőr) találkozom hibaüzenettel. Legtöbbszőr a critical errorral és a proxy errorral, és valóban baromira belassúl az oldal... bár tudom, hogy ez a szerver hibája.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kitartunk :)

Nekem is állandóan kiírja a hibákat, tegnap egyszerűen nem lehetett normálisan fórumozni. Annyiszor lépkedtem ki-be, hogy még bejelentkezni is elfelejtettem. Kész agybaj volt (na jó, és sem voltam tegnap a topon :D )

 

Bírnám, ha akkor költöznénk, mikor már lesz otthon is netem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most láttam, hogy valaki helyrehozta a tegnapi figyelmetlenségem. Köszönöm szépen!

 

Én voltam engedelmeddel. :)

 

Egyébként kicsit több nap kérdése a költözés (még nincs meg az összes lóvé).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na gyerekek, most kicsit OFF lesz a téma, de Ody papa csak meg bocsájtja. Jelentem büszkén, hogy kitéptem tőből a matek vizsgáztató méregfogát, nem tudott fogást találni rajtam a B vizsgán, így kénytelen volt 3-assal átengedni. MEGVAN A FÉLÉVEM, jeeh! Ody, légyszíves PM-ben küld már el megint a címedet, hogy hova postázzam a cash-t, és akkor 2 napon belül feladom a lóvét, és beindulhat a gépezet. A vizsga sikerességére megleptem magam az SW 3 dvd-vel amugy. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na gyerekek, most kicsit OFF lesz a téma, de Ody papa csak meg bocsájtja. Jelentem büszkén, hogy kitéptem tőből a matek vizsgáztató méregfogát, nem tudott fogást találni rajtam a B vizsgán, így kénytelen volt 3-assal átengedni. MEGVAN A FÉLÉVEM, jeeh! Ody, légyszíves PM-ben küld már el megint a címedet, hogy hova postázzam a cash-t, és akkor 2 napon belül feladom a lóvét, és beindulhat a gépezet. A vizsga sikerességére megleptem magam az SW 3 dvd-vel amugy. :)

 

Gratulálok.Nekem van még 4 vizsgám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.