Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Köszi srácok a bíztatást, csinálgatom gőzerővel a fórumot! :)

 

Mindenkinek javaslom hogy a Settings -> Skins & Languages menüpont alatt válassza ki a Magyar nyelvet. (valamint ha valakinek nem cserélődnének le a gombok, akkor Ctrl + F5 és magyar gombok lesznek).

 

Ja és egy kérdés: a hozzászólások sorrendje úgy legyen, ahogy most van vagy fordítva?

Szerkesztve: - LeGaS
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amint látjátok beraktam az új fórum skint, szerintem egész jó eddig! :)

A gombokon még lesznek változtatások, csak már picit belefáradtam a munkába. Legkésőbb holnap normális gombok is lesznek, addigis jöhetnek ide a hibajelentések / javaslatok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök hogy tetszik! :)

Az új fórumnak köszönhetően mostmár az is meg lesz oldva hogy az egyes epizódok fórumában nem csak a témák listázánásánal lesz más a fejléc, hanem a téma nézetben + hozzászóláskor is. :)

Na ez tényleg nagyon hiányzott az előző fórumból! Ha minden beáll itt, akkor a dolog maga lesz a tökéj. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na feladtam délelőtt a pénzt. Kíváncsi leszek a fórum végleges kinézetére. :)

Elvileg hasonló lesz a régihez. :D Fel tudnád tölteni a sárga gombokat "New topic" "Reply" stb ? Ja és várom a dohányt. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nahát ezt a felületet azért még szokni kell, mindenesetre nem generált hibákat...icon4.gif

Ha kell valami segítség vagy nem értesz valamit, szólj nyugodtan! :)

Na igen, az volt a lényeg hogy a hibák számát csökkentsük, ami úgy tűnik egyelőre sikerült is! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fel tudnád tölteni a sárga gombokat "New topic" "Reply" stb ? Ja és várom a dohányt. :)

Volt egy formatálásom, és nem találom a gépen... Amikor lecseréltétek a fórum motorját, akkor a régi cuccokat az FTP-ről letöröltétek? Valahol nem lelhető fel? Mert akkor megpróbálom a neten megkeresni azt a témát, ahonnan kiszedtem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha kell valami segítség vagy nem értesz valamit, szólj nyugodtan! :)

Na igen, az volt a lényeg hogy a hibák számát csökkentsük, ami úgy tűnik egyelőre sikerült is! :D

Most engem nagyon nem fogtok szeretni, de ezzel futottam össze: Proxy Error

The document has moved here, aztán meg a script túllépte a futási időt.

Jó, semmi gond nem keletkezett, csak megemlítem.

 

Amúgy jól alakul az oldal. Itt is lesznek majd képek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha kell valami segítség vagy nem értesz valamit, szólj nyugodtan! :D

Na igen, az volt a lényeg hogy a hibák számát csökkentsük, ami úgy tűnik egyelőre sikerült is! :)

Tegnap az emotikonokat nem találtam aztán Ody mondta, hogy még csak most tölti fel, azóta megvannak...phüüü :D

 

Hát igen a helyzet elég tarthatatlan volt már..

 

Egy valami nem megy, amikor elküldöm a hozzászólás utána nem az első oldalra ugrik vissza, ezt hogy tudom átállítani?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.