Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Segítséget szeretnék kérni tőletek! Az lenne a feladat, hogy a különböző gombokat (msn, új szavazás, stb...) egy formátumra hozzuk. Minta a "New Topic" és a "Reply" gombok. Valaki megtudná csinálni ezt az egységesítést?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Küldök egy mintát:

 

http://img403.imageshack.us/img403/1613/msn8us.jpg

 

(Ha akkora legyen a mérete mint a mostaninak akkor szólj)

 

Ha tetszik, megcsinálhatom a többit is.

Ez remek Obi! Kicsit lehetne sárgásabb árnyalat, olyasmi mint pl. a New Topic gomb, valamint szürke háttérrel, úgy lenne tökéletes. Egyébként nagyon köszönöm, hogy foglalkoztál vele! Ösznépi munkában szépül a fórum. :rock:

 

Tehát a következőkről kellene:

új szavazás ---> New Vote -ra átírva.

jelent, javít, töröl, válasz ----> ezeket 60x21-es méretben kellene.

pü, email, www, msn, Yim ----> ezeket pedig 50x21-esbe.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegyük hozzá, hogy ez lesz a végső forma. Jelenleg nincs ennél jobb fórum motor. Ezek után évekig ez fog maradni (már ha a fórum fenmarad addig ;) ). Az pedig különben sem tenne jót a fórumnak ha hetenként cserélgetnénk a külalakot.

 

Erre átálunk, és ezt kell fejleszteni. Bár kicsit félek nehogy egyszer kapjak egy emailt a fórum miatt... ;)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek után évekig ez fog maradni (már ha a fórum fenmarad addig :P ).

Bár kicsit félek nehogy egyszer kapjak egy emailt a fórum miatt... ;)

Miért ne maradna fenn jó sokáig? Maradni fog, vita lezárva ;)

Milyen e-mailtól tartasz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Másnál is előfordul, hogy egy új hozzászólást tartalmazó topik átolvasása után még mindig az látszik, hogy van új hozzászólás benne?

Ez azért van MissKarrde, mert ha elküldesz egy üzenetet akkor a topic utolsó lapjára ugrik és úgy veszi hogy te nem jártál ez első oldalon.

 

Nállam még az is gond hogy mindig be kell jelentkeznem amikor a honlapra jövök, pedig cookiek engedélyezve, de még is ez van...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az utolsó oldalra ugrás után mindig visszamegyek az elsőre, és utána pedig a topik címére kattintok. Egyszer fordult ez elő, azóta nem.

Mindig bejelentkezem, nincs automatikusra állítva. Még otthon sem, ki tudja, ki garázdálkodik a gépemen, mikor nem vagyok ott :D

 

A munkahelyről nem is beszélve.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nállam még az is gond hogy mindig be kell jelentkeznem amikor a honlapra jövök, pedig cookiek engedélyezve, de még is ez van...

Ne legyünk már ennyire kényelmesek. :D Bejelentkzés egy fontos folyamat, már csak azért is, hogy ne felejtsd el a jelszavad. :o

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem 2 jelszavam van a szótáramban, az egyiket használom mindenhol, a másik csak ezen a honlapon meg az sw.hu-n.Szóval én nem felejtek :o

 

Ebben csak az a hiba hogy ha valaki megtudja a jelszavam, akkor szinte mindenhova be tud lépni az én nickemmel... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ismertek olyan egyént, aki legalább úgy áll az SW-ehz mint Ti, ráadásul szeret is fórumozni, akkor nyugodtan meghívhatjátok ide! Ezt most csak azért írom le, mert korábban elleneztem a fórum ismertségének növelését. Ez még mindig fennáll egyébként, de azért aki szereti az EGÉSZ SW-t, és tud értelmesen komunikálni, az nyugodtan csatlakozhat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem 2 jelszavam van a szótáramban, az egyiket használom mindenhol, a másik csak ezen a honlapon meg az sw.hu-n.Szóval én nem felejtek :)

 

Ebben csak az a hiba hogy ha valaki megtudja a jelszavam, akkor szinte mindenhova be tud lépni az én nickemmel... ;)

Nekem is csak két jelszavam van, az egyiket mindenhol, a másikat csak itt és az sw.hu-n használom, pont mint te :)

És ugyan az a gond nálam is fenn áll... de igyekszem nem elárulni senkinek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: :)

Az alap jelszavam már 7 éves, akkor találtam ki amikor a sw.com mindig azt írta ki hogy foglalt a jelszó :)

Egyébként ez a jelszó bennevan az sw.hu fórumában is, mert meg kellett adnom egy ftp elérését amin ez volt a jelszó.No de psssz! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.