Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Most engem nagyon nem fogtok szeretni, de ezzel futottam össze: Proxy Error

The document has moved here, aztán meg a script túllépte a futási időt.

Jó, semmi gond nem keletkezett, csak megemlítem.

 

Amúgy jól alakul az oldal. Itt is lesznek majd képek?

UW probléma...költözés után ilyen nem lesz. :D

Csak azt nem értem minek így lekorlátozni a futási időt, ha már ilyen sz.r a szerverük. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

UW probléma...költözés után ilyen nem lesz. :)

Csak azt nem értem minek így lekorlátozni a futási időt, ha már ilyen sz.r a szerverük. :)

Sejtettem, nagyon szutyok ez a szerver, jobb is lesz faképnél hagyni. Esküszöm, a droidvezérlő hajó jobban kiszolgálta a droidjait a felrobbanása után, pedig az is küldhetett ilyesféle üzeneteket:

Proxy error

The document has moved here

a script túllépte a futási idejét

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem olyan gondom van, hogyha kijelölök egy szöveget, hogy pl. sárgát szeretnék, vagy nagyobbat, vagy mit tudom én, akkor nem csinál semmit, csak a szöveg végére bittyeszti, hogy de ettől még nem lesz sárga... Tudtok segíteni? A vastagon szedettel is így van, csak azt manuálisan is betudom állítani, B /B vel.

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát: evvel sajnos nem tudok mit csinálni, így van megírva a rendszer. Félkövér / dőlt / aláhúzott szöveget egyszerűen úgy lehet írni, hogy bal oldalt az "Útmutató segítségével" opciót választjátok és akkor felugrik egy ablak, ahova be lehet írni mit is akartok félkövérrel / dőlt / stb...-vel szedni.

 

LeGaS

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár napra eltüntem, erre mit látok ma reggel? Megújult a fórum :)

Elsőre még szokatlan, de jó. Próbálom állítgatni az állítanivalókat. Némelyiket már megtaláltam.

Bannerek nem lesznek, mint "régen" ?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Türelem emberek, türelem! :) Minden meg lesz oldva.

 

BTW, a Beállítások > Adatok szerkesztése menüben mostantól megadható, hogy ki melyik nemhez tartozik. Plz mindenki válassza ki a megfelelőt. :P (bár gondolom ti már tudjátok hogy ki lány és ki fiú, de én nem :))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Türelem emberek, türelem! :) Minden meg lesz oldva.

 

BTW, a Beállítások > Adatok szerkesztése menüben mostantól megadható, hogy ki melyik nemhez tartozik. Plz mindenki válassza ki a megfelelőt. :P (bár gondolom ti már tudjátok hogy ki lány és ki fiú, de én nem :))

Azért tipped biztos van, néha elég beszédesek a nevek...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki tud ajánlani egy megbízható szervert? Olyan kellene, amin a MySQL korlátlan, hisz ez a fórum alapja, és csak így van értelme előfizetni bármire is. Már nézelődtem a neten, de eddig nem találtam igazán jót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit érdekes így h a fórumok, topikok címei mellett (amik magyarul vannak) maga a fórum angolul van.... "replying to Vélemények és javaslatok" és társai...

 

Ez a sokféle szürke nem tetszik. Legyen egy sötétszürke, vagy a múltkori fekete sem volt rossz, de hogy egyik hozzászólás ilyen a másik olyan... valahogy neeeeeeeem....

 

Oldalra nem leetne valami keretféle? Az OK hogy a régit levettétek, fölül az a reklám eléggé belerondított... de legalább oldalt hadd legyen! (szabad kérni, hogy egy ideig klónok témában?)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legas igérete szerint a hétvégén lesz nagyobb fejlesztés.

Akkor ha hétfőn ismét net közelben leszek, számíthatok arra, hogy ismét változásokat fogok látni :D

 

Krande:

Ha belépsz az üzeneteid közé, lesz jobb oldalon egy menüsor, ott mindenféléket módosítani tudsz. Legalább is én ott csináltam. Az avatarodat is ott tudod helyrehozni.

Ody lentebb írta, hogy lesznek majd bannerek is, csak mindent összehozni biztosan sok idő, és Legas sem ezzel foglalkozik éjt nappallá téve (más dolga is van, gondolom én).

Mindenkivel azt csinálja, hogy a hozzászólás elküldése után az első oldalra ugrik, ez apró kellemetlenség, de nem zavaró, egy kattintás, és már az első oldal jön be :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.