Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Üdv!

 

Ody Mandrell... szeretném megköszönni, hogy meghívtál erre a fórumra. Nagyon tetszik... és fogok ide járni gyakran... ahogy időm engedi!

Örülök, hogy máris csatlakoztál Riddick bátyó! Remélem elnyeri majd a tetszésedet a fórum hosszútávon is. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap láttam egy hozzászólásodat a miért utáljuk a ... topicban, és az alapján egyértelműen itt a helyed! :yeah: Jó olvasgatást, és persze sok hozzászólást!

 

 

Donát.

Az győzött meg engem is. Már korábban is invitálni akartam, de tegnap jött el a pillanat. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

 

 

ÁÁÁ.. ez a fórum csúcsszuper. És hihetetlenül jó, hogy nincsenek habzószájú fikázók. Ez kész felüdülés. Igyekszem átnézni a topicokat.. és én is mihamarabb bekapcsolódni a beszélgetésbe! ;)

 

Egyébként az sw.hu fórumán való hozzászólásom... hát igen... ez a prequel - fikázás már kezd az agyamra menni.

 

Na szóval tényelg jó ilyen közösségben lenni!

 

Üdv! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekünk is az agyunkra ment már, azért jöttünk el onnan. Annak külön örülök, hogy ennyire tetszik a fórum. Az ilyen embrekre van szükségünk. ;)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szia MissKarrde!

 

Igen nem "futottunk össze" mivel többnyire olvasgattam azt a fórumot, csak akkor írtam bele mikor már nem bírtam tovább ;)

 

De láttam pár hozzászólásodat.

 

 

Na srácok van itt egy link: KATTINTS IDE!!!

 

Én szerkesztettem ezt a lapot, de leálltam velem már pár hónapja mert nem volt időm rá. De szeretnék újra belefogni, és ha lehet akkor teljesen új designt adni neki és jól feltölteni tartalommal. Az az igazság , hogy csak amatőr /hobbi/ szinten űzöm jelenleg a web-szerkesztést. Nost nagyon érdekelne a TI véleményetek, javaslataitok... kritikákat is elfogadok. Örülnék neki, ha együtt össze tunánk hozni egy igazán jó SW oldalt ebből a kis "Próbálkozásból"! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szevasz Riddick!

 

Tegnap olvastam a hozzászólásodat a starwars.hu-s fórumban.Örülök, hogy itt vagy, főleg, hogy az a baromállat Quarron megjelent ott újra.Úgysem tudtad volna őket meggyőzni, hogy mennyire gazdagították az új részek a Sagát.Nekik a csaták kellenek meg Vader.Nem értik az egész sw-t.Nekik csak egy jó scifi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan egyént keresek, aki konyít a photoshophoz (+ rendelkezik is a programmal), és lenne kedve és ideje résztvenni az oldal csinosításában. Aki tudna segíteni, kérem írjon nekem privátban, és megbeszéljük a részleteket!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint gondolom észrevettétek, pár banner frissült. Ezek már simon zoli új munkái, sőt ami az EPIII-as topicon belül látható, az lesz az új design. :D Ízelítő gyanánt raktam fel, hogy szokjátok. :D Egyébként Simon jobb mint valaha! :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.