Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

:)

Ha újra beteg akarsz lenni :)

Ugyanis tegnap este óta a torkom elkezdte a macerát, és most itt ülök pézsékkel körülvéve, teával, meg ami kell egy kellemes kis vírushoz (utóbbi csak feltételezés, mert a dokihoz jó szokásom szerint nem mentem el).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:)

Ugyanis tegnap este óta a torkom elkezdte a macerát, és most itt ülök pézsékkel körülvéve, teával, meg ami kell egy kellemes kis vírushoz (utóbbi csak feltételezés, mert a dokihoz jó szokásom szerint nem mentem el).

Próbáltál iszogatni egy Norton AntiVirust? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos úgy látom, ha nem vagyok itt egy napig, alig írtok valamit. :) Mi lesz ha dolgozni fogok és eltünök több napra? Meghal a fórum?

Bennem bízhatsz Ody, én majdnem minden nap írok, még akkor is, ha csak pár percem van a témák átnézésére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csütörtökön vettem egy eszméletlen jó mobilt, és azóta azzal szórakozom.De én is mindennap nézem , kivéve ha buliban vagyok.De kétnaponta mindenképp.Viszont csak akkor szólok hozzá ha úgy érzem ,hogy kéne.

Félreértés ne essék! Mindenki akkor írjon ha van kedve, és főleg ha van mit. ;) Nem kényszer a dolog...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó, ez velem is elő szokott fordulni ;)

 

(A kényszerről meg annyit zárójelben, hogy tegnap is pont ezt hoztam fel indoknak odaát (tudjátokhol), mikor írtam, hogy miért nem írok. Tegnap komolyan összezördütem olyanokkal, akikkel azt hittem, hogy soha :) )

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó, ez velem is elő szokott fordulni :D

 

(A kényszerről meg annyit zárójelben, hogy tegnap is pont ezt hoztam fel indoknak odaát (tudjátokhol), mikor írtam, hogy miért nem írok. Tegnap komolyan összezördütem olyanokkal, akikkel azt hittem, hogy soha :) )

Csak nem Quarronnal vesztél össze? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma kaptam a következő levelet. Egyenlőre no comment, talán csak annyi, hogy nem fogk fizetni ennyi pénzt, inkább kibővítem a nevet swsagaforum-ra.

 

 

> Tisztelt Ricza Róbert!

>

>

> A sagaforum.hu domain bejegyzese ellen a Saga Foods Rt. kifogast emelt, azaz

> TT ele kuldte az ugyet.

>

>

>

> A TT eljarast akkor tudjuk elinditani, ha a TT dijat, azaz a 40000 Ft+AFA-t

> eljuttatjak hozzank.

>

>

>

> Ez visszajar ha On nyer.

>

>

>

> Varom mielobbi visszajelzeset!

>

>

>

> Üdvözlettel:

>

> Zsákai Róbert

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes ez a Saga foods.

Ha ők nem akarják megvenni a nevet, akkor miért zavarja őket és honnan tudták meg az egészet? Szerintem ez nem etikus, ha Te voltál az első. Ha kell nekik vásárolják ki tőled, ne kifogásoljanak. Szép kis demokrácia akinek pénze van annak mindent szabad.

 

Ha azt akartad volna regisztálni, hogy selyemsonka.hu még igazuk is lehetne. :)

Szerkesztve: - lokatelli
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp ez az! Utánnam regisztráltak be, és megtámadták a regisztrációt. Ilyenkor egy bizottság ül össze, de a feleknek be klell fizetni 40000 forintot. Ezt visszakapom, ha nyerek. De ki az a bolond, aki egy ekkora céggel harcbaszálna ilyenekért? Sanszom se lenne.

 

Egyébként mi a jó fenének kell egy húsipari cégnek fórum??? Remélem betámad náluk a madárinfluenza.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új nevünk lesz, swsagaforum.hu . Esetleg ha van más ötlet, gyorsan kérem megjelölni. Egyébként az egész folyamat újraindul. Megint fél hónapos várakoztatás...új igénylésküldés....el is ment a kedvem az egésztől. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.