Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A csík eltüntetésén dolgozik a mester. Egyébként úgy látszik sikerült közös nevezőre hozni a dolgokat, már csak az új generációs bannerek hiányoznak. :D

 

Simon Z. ígéretett tett arra, hogy készíti őket. Azt hiszem előre csorgathatjuk a nyálunkat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért előre ne csorogjon. :D Utólag esetleg, de előre... Ki tudja, mit hoz a jövő...? :)

Ne igyak előre a medve bőrére? :D Egyenlőre a régi bannereket sem találom. :(

 

Zoli, a munkád biztos 100%-os lesz. :D Légyszi epizódos oldalbannerekre írd majd rá a számot is. Thx.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne igyak előre a medve bőrére? :) Egyenlőre a régi bannereket sem találom. :(

 

Zoli, a munkád biztos 100%-os lesz. :D Légyszi epizódos oldalbannerekre írd majd rá a számot is. Thx.

Mármint Neked nincsenek meg a régi oldalbannerek?

 

Egyébként biztos kell az epizódszám? Az eredeti terveimben ennek elhagyása is szerepelt, szerintem úgy jobb. Úgyis felismerhető a dolog. Vagy ha lesz is, akkor sem ott, ahol eddig volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mármint Neked nincsenek meg a régi oldalbannerek?

 

Egyébként biztos kell az epizódszám? Az eredeti terveimben ennek elhagyása is szerepelt, szerintem úgy jobb. Úgyis felismerhető a dolog. Vagy ha lesz is, akkor sem ott, ahol eddig volt.

Sajna formáztam a gépet, és a régi bannerek is elvesztek. :(

 

Ok, akkor rádbízom Zoli! Formáld, alakítsd tetszés szerint.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az oldalsó banner úgy lóg most be a képbe, hogy nem tudok innen más topikba átlépni :( Vagyis nálam valami zűr van. Vagy másnál is?

Még nincs teljesen kész, alakul, de ezt már írtuk egy párszor. LeGaS most dolgozik pár beállításon. Köszi a türelmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tisztelt hölgyeim és Uraim, kedves barátaim. :) Elérkezett ez a pillanat is! Valahogy úgy néz ki most a fórum, ahogy azt anno elképzeltem! Egyenlőre a régi bannerek vannak az egyes témáknál, de hangulatában így is abba a messzi galaxisba repít (legalábbis engem :( ). Köszönet LeGaS és Simon Z. a remek munkáért!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.