Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Srácok, nem volt valahol egy George Lucas topik is? Egyszerűen nem találom :) Vagy elsiklottam felette, vagy h***vagyok :)

Be akartam írni, hogy szombat (6-án) éjfélkor az m2-en ismét lesz a Lucas filmrendező portré.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérdésem volna. A színek, melyeket használni lehet, alapból ilyenek? Nem lehet rajtuk változtatni? Gondolok itt arra, hogy pl. a zöld, kék színek eléggé sötétek a fekete háttérben. Nagyon zavaró (és elég nehéz is) olvasni ezekkel a sötét színekkel kiemelt részeket. A sötét zöld helyett világos zölden olvasni sokkal kellemesebb a szemnek. Bár gyanítom, hogy ez standard.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérdésem volna. A színek, melyeket használni lehet, alapból ilyenek? Nem lehet rajtuk változtatni? Gondolok itt arra, hogy pl. a zöld, kék színek eléggé sötétek a fekete háttérben. Nagyon zavaró (és elég nehéz is) olvasni ezekkel a sötét színekkel kiemelt részeket. A sötét zöld helyett világos zölden olvasni sokkal kellemesebb a szemnek. Bár gyanítom, hogy ez standard.

Standard, de lehet rajta változtatni sztem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én pl. ezt az "új" (relatíve) kiemelési formulát nem értem. Mert pl., ha valamit utólag dőlt betűvel akarok írni, nem lehet megoldani a gombokkal, mert ha rányomok az "I" re, akkor az automatikusan a mondandóm végére ugrik. Csak az a baj, hogyha én beszúrok egy szöveget valahonnan, akkor nem jelölhetem ki, nem mehetek rá a "citromsárgára", mert akkor azt is berakja a szöveg után, ami pedig attól ugyebár nem lesz sárga. Ezért kézzel kell beírni, ami egy idő után baromi fárasztó. Erre a gondra nem lehet megoldást találni?

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt használok, és három dolgot említek, hogy miért:

 

a) az egész rendszer egy ablakban nyílik meg. Tehát ha párhuzamosan hat oldalon vagyok fent, akkor is az egész az Opera alatt fut a tálcán, nem ezernyi külön kis ikonként. Másrészt, ha kinyomom ezt az egyetlen egy programot, ami fut, és tíz perc múlva visszakapcsolom, akkor az a hat oldal, amit párhuzamosan használok, ugyanúgy visszajön, így nem kell újra meg újra bepötyögnöm az oldal elérhetőségét, a kedvenceim egyből előjönnek az Opera indításával egyidőben.

 

b) Van egy bizonyos varázspálca funkció. Ha ezt megnyomom, nincs szükségem jelszó beírásra, sőt, azonosítóra sem (bár ezen az oldalon automatán vagyok). Egyszerűen csak egyszer megjegyeztetem az azonosítót és a hozzátartozó jelszót a programmal, és onnantól kezdve akárhányszor akarok bejelentkezni, elég egy gombnyomás.

 

c) Kiszűri a reklámokat, egyetlen egy előreugró ablakom sem volt, mióta ezt használom, és ez csúcs. Persze lehet, hogy ezt a firefox is tudja, passz.

 

Viszont nekem ez annyi minden pozitívum, hogy egyszerűen nem éri meg áttérni Firefoxra számomra. Legalábbis szerintem

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom... továbbra is tartom, hogy az Opera a firefoxszal ellentétben egy ablakban nyit meg mindent, nem száz külön ablakban, és ez szerintem nagy előny.

 

 

Donát.

Itt is lehet. Pl. jobb klikk a bevezetés menüre, és "megnyitás új lapon". Akkor nem nyit meg új böngészőt. Sőt. Az Opera beállításait átmentheted a Firefox-ba, így semmi nem fog elveszni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez gyors volt. Egyébként abban még tud valaki segíteni, hogy hogy tudok ilyet csinálni, mint Ody? Mármint, egy kattintású egyből odavezető linket?

 

Donát.

[*url=link]ez fog megjelenni[*/url]

Természetesen a csillagok nélkül.

 

Egyébként Operára nem hiszem hogy van ilyen vagy legalábbis én még nem láttam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.