Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Helyszín és időpont, ez a kettő kell hozzá. Azért tapasztalatból tudom, hogy ezt nem is olyan egyszerű összehozni, főleg demokráciában :o Na ja, ilyenkor nem is lenne rossz a diktatúra :o

Az a hetem igen húzós lenne. Pesten kellene összehozni, de nekem tippem sincs, hol lehetne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán ott ahol az sw.hu-s fórumtalik szoktak lenni, a Dózsa György úti metrómegállónál.Nekem pár száz méter.. :o

Hát, annál azért biztos van jobb hely is Pesten. Az erre használható helyiség egyébként pincében van :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval? Melyik hétről van szó? Kérlek mondjátok meg, mert van egy olyan baljós érzésem, hogy nem leszek Mo-n :o

 

Donát.

Június 17, szombat. Ez az egy éves évforduló. De lehet máskor is a banzáj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No emberek, van egy jó hírem. :o

 

Ody-val kitaláltunk egy jó megoldást arra, hogy is oldjuk meg hogy SimonZ oldalának látogatói is tudjanak regisztrálni. Tehát mostantól regisztrációkor kitölthető egy "Ajánló" mező, ahova egy fórumozó nevét lehet beírni, aki ajánlotta a fórumot. Namost reméljük hogy aki SimonZ oldaláról jön, az be is írja hogy SimonZ, így meg tudjuk állapítani hogy melyik fórum maszkot is kapja. Ez azt jelenti, hogy aki onnan jön, az minden fórumot láthat, viszont, nem indíthat sehol se témát és csak a SimonZ fórumában lévő témákra válaszolhat. Aztán ha a közösség úgy érzi és a felhasználó is akarja, akkor természetesen megadunk neki is minden jogot és írhat majd ahova akar. :)

 

Csak ennyit akartam, további jó fórumozást! :o

 

LeGaS

Szerkesztve: - LeGaS
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Borospincében?

Az ott tartott novemberi sw.hu-s fórumtaliról vannak képek odaát. Kb. látni rajtuk, hogy néz ki. És nem boros, csak éppen az utcaszint alatt van :o

 

Center/extrák között.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.