Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Otthon 1024*768-ban látom az oldalt, de itt, a suliban 1280*1024-esben. Így azért több látszik a bannerekből... :clap: De a teljes szélessége 1446 pixel lenne, szóval Yoda már nálam sem látszik. (Pedig úgy lenne teljes a kép, mert meglenne az Erő mindkét pólusa. :) )

Általában olyan bannereket készítek, melyeknek az utolsó kb. 400 pixelén már nincs semmi "fontos", de a főbanner esetében ez túl nagy korlátot jelentett. :D Szerintem ezen kívül még az EP2 bannere mutat sokkal jobban, ha többet lát belőle az ember.

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az ep3 banner tetszik a legkevésbé, mert azon olyan kép van Anakinról, ami egyáltalán nem jön be :)

Az nekem se jön be....túl lányos feje van. :) Egyébként üdv Mara Jade a fórumon, itt remélem majd kellemesebb légkörben tudsz fórumozni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi az üdvözlést, Ody!

de egyenlőre még meg kell szoknom

és ez bele telik egy kis időbe

legalább 5-10 perc :)

amúgy nagyon tetszik az egész!!!!!

Üdv a fórumon! :)

 

Ja és nekem az EP5ös banner jön be a legjobban!!! Kicsit sötét oldal centrikus de az nem bajjjj :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az ep3 banner tetszik a legkevésbé, mert azon olyan kép van Anakinról, ami egyáltalán nem jön be :|

Hehe, nekem az az egyik kedvenc képem (főleg SimonZ háttérkép verziója), és Padméról is pont a kedvencem szerepel az epIII-as banneren :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.