Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ugye nem baj, hogy mindenkinek külön-külön megköszönöm? :yeah: Vagy ez már hsz. növelésnek számít?

Szerintem nem kell egyenként. Összevársz párat, és utánna célszerűbb.

 

Plusz aki üdvözölni akarja, az megteheti priviben is, mert így oldalak mennek el az, "üdv" és "köszi" hozzászólásokkal. A jövőben maradjunk szorosan a témánál.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtommal a Párhuzamok topikban nincs kikötve, hogy csak a nehezen kiszúrható párhuzamokat lehet oda berakni. Azt hittem, hogy jó ha berakom, mert az még úgysem volt benne. Ha tudom hogy lehurrogják, biztos nem rakom be. Ezt nem azért írtam, mert berágtam miatta, csak szimplán nem esik jól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog szerintem te félreértettél valamit! Ku*va nagy párhuzamot tettél be a topicba, de ezt most szószerint értsd (szerintem). ÉN eldobtam az agyamat, mert hihetetlen párhuzam, és mégcsak fel sem tűnt senkinek előtted. Nekem nagyon nagyon nagyot ütött, és szerintem Ody is azért írta, hogy "isten" vagy, mert nála is nagyot ütött. Szóval szerintem félreértettél minket, mi egyébként is minden párhuzamra vevők vagyunk, legyen akármennyire "erőltetett".

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

de azt nem veszem be, hogy mások nem vették észre

Ha ez megvígasztal, én már rég észrevettem, valaki írta is már a párhuzamokban, csak kép nem járt hozzá. És más is észrevette, mert volt róla nem egyszer szó. De szerintem is félreértettél valamit, mert szvsz Ody nem lehurrogásból írta azt, amit írt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

valaki írta is már a párhuzamokban, csak kép nem járt hozzá. És más is észrevette, mert volt róla nem egyszer szó.

Tudom, de azt már beírtam a Párhuzamokba, hogy miért raktam be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, de szerintem nem Ody írásával van ott a baj, hanem az előzővel. Vagy rosszul gondolom, Rog?

Az Anderére gondolsz? Azzal nem volt problémám.

Nekem a "nem tűnt fel nekünk" dologgal volt bajom. Úgy jött le hogy az a párhuzam nekik már nem új, és csak gúnyolódnak, hogy nem valami ismeretlennel jöttem elő. Pedig az világos volt azelőtt, hogy azt a párhuzamot tutira ismerik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Anderére gondolsz? Azzal nem volt problémám.

Nekem a "nem tűnt fel nekünk" dologgal volt bajom. Úgy jött le hogy az a párhuzam nekik már nem új, és csak gúnyolódnak, hogy nem valami ismeretlennel jöttem elő. Pedig az világos volt azelőtt, hogy azt a párhuzamot tutira ismerik.

Ja bocsesz, ebben én vagyok a ludas :oops:

 

Nekem tényleg nem tűnt fel azelőtt :)

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
És ezek már nemhiszem hogy vissza fognak kerülni, amikor egyszer törlődött az EpIII topic(igaz, akkor ha jól emlékszek Ody-val volt kapcsolatos :) ) akkor se kerültek vissza a hsz-ek.

De ez most más, remélhetőleg.

 

Egyébként ha valóban törlődtek, a fórum meg fog szünni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, ha a rendszergazda jól végezte a dolgát, akkor rendelkezik a szerver biztonsági mentéssel, ha nagyon jól dolgozik, nem is eggyel. Akkor max az elmúlt nap (a meghibásodás ideje) veszik "csak" el.

 

Egyébként ha valóban törlődtek, a fórum meg fog szünni.

Ez még viccnek is rossz... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ez a fórum megszüntetése dolog még így 2 nap után elég elhamarkodott elmélet. :) Türelem, szerintem kibírjuk ezt a néhány napot, amíg elrendeződnek a dolgok. Igaz, az emailre igazán válaszolhatnának... Dzséjtnek legyen igaza! Serverükről legyen biztonsági mentés!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, ha a szerver kehes, akkor sajnos az e-mail fogadó rendszer is kehes lehet, mert gondolom nem egy ingyenes tárhelyet használnak, hanem maguk hoztak létre tárhelyet az e-mailok számára. Ráadásul tapasztalatom szerint, ilyenkor tucatszámra, de akár százszámra is befuthat levél (teljesen jogosan), és nem lehet mindegyikre egyenként válaszolni. Szvsz lefogják tudni egy körlevélben amit a felhasználóknak küldenek.

 

Mondjuk, hozzá teszem, hogy én már a rendszerhiba napján kiküldtem volna egy körlevelet, hogy a felhasználók is tudjanak biztonsági mentést csinálni. De kis szerencsével a szerver rendelkezett tartalék vinyóval, amire a biztonsági mentések kerültek (ha nem, a rgazdának máris megírnám a felmondó levelet). Bár mondjuk az is meredek, hogy nincs tartalék szerver, dehát olyanra nem mindenkinek futja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.