Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Csak kérdezem, hogy nálam a függ. és vízszintes banner illeszkedésnél van egy kismértékű elcsúszás. Az böngésző hiba lenne, vagy másnál is előfordul ez a jelenség?

Mozillánál nincs ilyen probléma csak explorernél (egyébként üdv újra a brancsban :) )

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak kérdezem, hogy nálam a függ. és vízszintes banner illeszkedésnél van egy kismértékű elcsúszás. Az böngésző hiba lenne, vagy másnál is előfordul ez a jelenség?

Firefoxot használok (és 1024*768 felbontás, ha jól tudom), és nálam látszik, de ez egy nagyon apró elcsúszás. Gondolom, Te is csak egy kb. 1 mm-es csúszást látsz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nálam nem annyira rossz, mert a főbannernél Vader mellkasán nagyon nem lehet észrevenni az elcsúszást. Az Episode 3-as topicnál vettem észre Ody bannerjénél, mert ott Anakin/Vader állkapcsa betegesen nem a helyén van. :) 1280*960-ban nézem, és most én úgy választottam, hogy megbarátkozok az elcsúszással, és teljes pompájában csodálhatom a bannereket, mert így a jobb oldala nincs levágva ekkorra felbontás esetében. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Firefoxot használok (és 1024*768 felbontás, ha jól tudom), és nálam látszik, de ez egy nagyon apró elcsúszás. Gondolom, Te is csak egy kb. 1 mm-es csúszást látsz.

Nálam is teljesen ilyen a beállítás, és minden rendben van. Nálad is jónka kellene lennie.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyi a felbontás, de közben egy perce isteni szikraként ötletem támadt a problémára!!! Azért látom enyhén elcsúszva, mert nem teljes képernyőn van megnyitva a fórum :) Soha nem szoktam az ablakokat teljes képernyőre venni (ez afféle lököttség tőlem). Teljes képernyővel tökéletes :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy SW Fan barátomat elhívtam a fórumba! Többek között neki köszönhetek megannyi angol sw regényt. :hmm:

Ody, Veled meg az Erő legyen még 2x-szer ilyen sokáig! :( Boldog születésnapot kívánok!

Jól tetted. Remélem bekapcsolódik majd ő is. Köszi a megemlékezést coce. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meghívtam egyik ismerősömet a fórumra, Gnagyot, remélem jól érzi majd magát köztünk.

 

Üdvözlet, Gnagy! Jó olvasgatást (és írást :yeah: )

 

 

Donát.

Miután megkeresett és beszéltünk, megadtam neki az engedélyt. :hmm:

 

Üdv a fórumon!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.