Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A fórum ugyanilyen állapotban fog átkerülni az új szerverre is, adatvesztesség nélkül! :P Gondolkoztam azon is, hogy még tovább frissítem a fórumot (2.0.1, mert az még ingyenesen használható). Az még ennél is többet tud, bár nem teszteltem még hogy megy-e az új szerveren a 2-es verzió. :P Na mind1, lényeg a lényeg hogy most költöztetem a fórumot, ma este még remélem kész leszek aztán ami hiba van azon javítok + majd jönnek az L alakú bannerek is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok, bajom van, de lehet, hogy csak én vagyok béna. Ki akarok jelölni egy hozzászólást, hogy kinyomtassam (vonaton olvastam volna el Donát epIII-as írását), de nem akarja nekem rendesen megcsinálni :? Már komolyan agybajt kapok tőle, és egy szál ötletem sincs, hogy mit csináljak :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok, bajom van, de lehet, hogy csak én vagyok béna. Ki akarok jelölni egy hozzászólást, hogy kinyomtassam (vonaton olvastam volna el Donát epIII-as írását), de nem akarja nekem rendesen megcsinálni :? Már komolyan agybajt kapok tőle, és egy szál ötletem sincs, hogy mit csináljak :?

Esetleg próbáld meg azt, hogy az adott témában itt a hozzászólások felette lévő "Téma nyomtatása" linkre kattintasz és onnan másolod ki a hozzászólást. :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem érdekelnek az UW-hibák, admirális. A költözést akarom, és nem kifogásokat! :D:P:?

 

De komolyra fordítva a szót, remélem, megoldódik a dolog. Marha bosszantó lehet, amikor egy ilyen hülyeség miatt nem megy valami, amit az ember akar. Részletekben elmenteni, vagy ilyesmi? Bár erre már biztos gondoltatok... Vagy ha mégsem, akkor azért, mert hülye ötlet. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valami hír a kódolási hiba kiküszöböléséről? Vagy Legas mesterért morzsolgassam a rózsafüzéreket? :D:D

Szerintem egyenlőre várakozó állásponton van. Nem siet sose semmivel. :D Nekem is nehéz kivárnom a dolgot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.