Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Krande. A beállítások között állítsd a menü nyelvét magyarra, és mindjárt jobb lesz. Az egységesítés folyamatban van, de ez sajnos nem megy egyik percről a másikra. Karrde jól leírta egyébként, hogy mi a helyzet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A borítékok, új hozzászólás, olvasott etc. és tedd vissza a csodálkozó arcú ikont!

 

Egyébként pár ikon most más lett..

A csodálkozó arcút visszaraktam. :D A borítékokat megpróbáljuk eltüntetni, mert engem is zavarnak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bekapcsoltam a saját hozzászólások törlésének lehetőségét.

 

Lehet törölni, bár nem azonnal. Egy bizonyos idő eltelte után (nem mértem hány perc), engedélyezi a rendszer.

Nem az számít hogy mennyi idő telt el, hanem hogy érkezett-e rá válasz / új hozászólás. Ugyanis a témában lévő legutolsó hozzászólást nem lehet törölni. Nem tudom mi értelme van, de így találták ki...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bekapcsoltam a saját hozzászólások törlésének lehetőségét.

Köszi Legas, így sokkal jobb. :para: Látom haladsz a banner kérdéssel is. "L" alakúra lehet számítani? Mint ami a másiknál is volt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megpróbálom az L alakot, de az lehet hogy csak holnap lesz kész. :D Egyenlőre szerintem ez is haladás. A régi fórumhoz képest egy kb. 5 perc volt. :D

Nagyon jó! :D Remélem sikerül. :para: Ja igen Legas! A régi fórumból felrakod majd az avatar készletet? Sok helyen ezért nincs kép. Nekem is kellene pár dolog a régi cuccból. Jó lenne valahol elérni. Lehetséges ez?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LeGaS: Van valahol a neten egy leírás arról, hogy hogyan kell egy ilyen fórumot felrakn i?Gondolom ez egy egykaptafára készülő fórum, sok helyen ilyen van, gondolom ingyenes.

Szeretnék egy ilyet én is csinálni a cimbiknek, ahol meg tudnánk beszélni a bulikat meg tudnánk dumálni.

Egy ingyenes szerverre kell felrakni, ahol van MySql, meg PHP nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LeGaS: Van valahol a neten egy leírás arról, hogy hogyan kell egy ilyen fórumot felrakn i?Gondolom ez egy egykaptafára készülő fórum, sok helyen ilyen van, gondolom ingyenes.

Szeretnék egy ilyet én is csinálni a cimbiknek, ahol meg tudnánk beszélni a bulikat meg tudnánk dumálni.

Egy ingyenes szerverre kell felrakni, ahol van MySql, meg PHP nem?

Itt a leírás, ha nem értesz valamit akkor keress meg: http://www.tutorial.hu/content/view/76/28/

 

Letölteni itt tudod: http://www.tutorial.hu/letoltes/index.php?...on.power.board& (core mappában van maga a rendszer)

Javaslom hogy az 1p3p1Final verziót szedd le, az működik csak ingyenes szervereken.

 

Amit javaslok (és működik is a szerveren):

http://www.uw.hu

http://www.extra.hu

 

Az csak nálam van, hogy néhol fekete az alap, néhol meg világoskék? (pl itt)

Javítva! :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az csak nálam van, hogy néhol fekete az alap, néhol meg világoskék? (pl itt)

Csak nálad. :D Nekem szürke-fekete az egész fórum. Egyébként leírtam mit tegyél, ha egységesnek akarod látni a cucot. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Önhibámon kívűl már elég régóta nem voltam itt, és lám a fórum megújult. Gratulálok az új kűlsőhöz!

egy kérdés: TAB-ot hogyan tudok használni hozzászólásokban? Beírni se akarja, ha pedig átmásolom a karakterét máshonnan a "hozzászólásod szövege" mezőbe, a kész hozzászólásnál már eltűnteti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.