Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Kaptam egy új hibaüzenetet, nem értem micsoda. Nem tudom tőle elküldeni az egyik hozzászólásom :D

 

Could not obtain post/user information.

 

DEBUG MODE

 

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '-30, 30' at line 8

 

SELECT u.username, u.user_id, u.user_posts, u.user_from, u.user_website, u.user_email, u.user_icq, u.user_aim, u.user_yim, u.user_regdate, u.user_msnm, u.user_viewemail, u.user_rank, u.user_sig, u.user_sig_bbcode_uid, u.user_avatar, u.user_avatar_type, u.user_allowavatar, u.user_allowsmile, p.*, pt.post_text, pt.post_subject, pt.bbcode_uid FROM phpbb_posts p, phpbb_users u, phpbb_posts_text pt WHERE p.topic_id = 13 AND pt.post_id = p.post_id AND u.user_id = p.poster_id ORDER BY p.post_time DESC LIMIT -30, 30

 

Line : 398

File : viewtopic.php

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D Egyébként nem tudtam, hogy ez a kedvenced. :D

 

Nem tudhatsz mindent :D Azért írtam, mert kellemes meglepetésként ért tegnap reggel, jól kezdődött a napom :D Most "egybecseng" a banner az avatarommal :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze többnél járnánk, ha anno Ody... de ez most már nem fontos :D

 

Gratula Donát. Amúgy meg kb. ötszázzal lenne több. :x Én állat. :vfuckoff:

 

Az a jó ebben az ötezerben, hogy 99%-ban hasznos hozzászólások! :41:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen ezért néha megengedhető, és nem kell túl szigorúan venni :D

 

De kell. Éppen azért, mert könnyen elmehet a beszélgetés teljesen más irányba. Rengeteg topic van, azokat is ki kell kihasználni, főleg ha az adott téma oda való.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na elmondom, hogy zajlott a matek vizsgám szerda délelőtt. Kihúztam a Számsorozatok(konvergencia és rendezés, bővített valós számok, végtelenhez tartó sorozatok) és a Taylor tétel, szélsőérték számítás című tételeket. Leírtam a tanárnak 4 oldalban, elolvassa, akkor okés, már írná be úgy a 4-est az indexembe, mikor megszólal, hogy mondjam már el neki a Sorozatok konvergenciájának fogalmát. Egyik tételhez se tartozik. Coce leblokkolt, és erre azt mondja, hogy sajnos ez 1-es, találkozunk legközelebb. Jó ez az egyetem...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy volt már és csak fárasztalak benneteket, de most kaptam egy ilyen, számomra új üzit:

 

Could not obtain post/user information.

 

DEBUG MODE

 

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '-30, 30' at line 8

 

SELECT u.username, u.user_id, u.user_posts, u.user_from, u.user_website, u.user_email, u.user_icq, u.user_aim, u.user_yim, u.user_regdate, u.user_msnm, u.user_viewemail, u.user_rank, u.user_sig, u.user_sig_bbcode_uid, u.user_avatar, u.user_avatar_type, u.user_allowavatar, u.user_allowsmile, p.*, pt.post_text, pt.post_subject, pt.bbcode_uid FROM phpbb_posts p, phpbb_users u, phpbb_posts_text pt WHERE p.topic_id = 13 AND pt.post_id = p.post_id AND u.user_id = p.poster_id ORDER BY p.post_time DESC LIMIT -30, 30

 

Line : 398

File : viewtopic.php

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.