Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ma megkeresett Andrew Shepard az galaxis.starwars.hu -ról. Felajánlotta, hogy menjünk az oldalára, biztostja a szervert, egyesítsük ezt a fórumot az ottlévővel. Kíváncsi vagyok, nektek mi a véleményetek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megkeresett Andrew Shepard az galaxis.starwars.hu -ról. Felajánlotta, hogy menjünk az oldalára, biztostja a szervert, egyesítsük ezt a fórumot az ottlévővel. Kíváncsi vagyok, nektek mi a véleményetek?

 

Remélem nem baj vagy bántó, ha rövid leszek: NEM ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megkeresett Andrew Shepard az galaxis.starwars.hu -ról. Felajánlotta, hogy menjünk az oldalára, biztostja a szervert, egyesítsük ezt a fórumot az ottlévővel. Kíváncsi vagyok, nektek mi a véleményetek?

 

Bár kedves tőle, de NEM.A galaxis.sw.hu az nyílt hely, és telelenne a fórum barmokkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem jó ötlet, ugyanúgy vannak ott is értelmes emberek mint itt :D Miért mennénk külön ;) S ott is tudtommal csak regisztrált tagok szólhatnak hozzá, de ha nem akkor is belehet állítani s ugyanúgy fellehetne turbózni a dizájn-t is szal szerintem jól járnánk vele ha egyesülnénk :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fórum nem kapna több nyilvánosságot, nem olyan látogatott az oldal. A másik, hogy a starwars.hu-n semmiféle moderációra nem volt lehetőségetek (gondolom ezért is költöztetek), itt lenne. A ti döntésetek.

 

Ha ez nem jó, akkor azt is lehetne, hogy egy alkönyvtárba reklám nélkül, a galaxistól független, úgy hogy minden ugyanígy marad. Példa: galaxis.starwars.hu/saga

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom észrevettétek, hogy nem jött be az oldal. Tegnap megváltoztattam a jelszót, és ez volt az oka. :o Hihetetlen! Miért lehet megváltoztatni a jelszót, ha utánna elszaródik az egész?   :roll:

Küldd el PÜ-ben az új jelszót, változtasd meg UW adminján és megcsinálom hogy menjen a fórum továbbra is. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom észrevettétek, hogy nem jött be az oldal. Tegnap megváltoztattam a jelszót, és ez volt az oka. ;) Hihetetlen! Miért lehet megváltoztatni a jelszót, ha utánna elszaródik az egész?   :roll:

 

Az oka egyszerű: a phpBB fórumnak is hozzá kell valahogy férnie az adatbázishoz, és UW-nál azt hiszem a tárhely jelszó ugyanaz mint az adatbázisé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megkeresett Andrew Shepard az galaxis.starwars.hu -ról. Felajánlotta, hogy menjünk az oldalára, biztostja a szervert, egyesítsük ezt a fórumot az ottlévővel. Kíváncsi vagyok, nektek mi a véleményetek?

 

NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Nekem csak ma írja ki folyton. Szerencsére csak apróbb kellemetlenség, és nem veszik el az írás.

 

Ja hát nekem sem, mert a böngésző nem szál el. Viszont hogy duplázom a hozzászólást mert úgy látom, hogy nem küldte el az egy fokkal zavaróbb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem úgy volt, hogy már lépünk, és én meg novemberben küldöm a maradék pénzt?

 

Lehet, hogy úgy volt, de azóta változtak a dolgok. Sajnos megszűnt a munkahelyem, ezét minden segítségre szükségem van. :) Egyébként nem tűnt fel, hogy még itt vagyunk? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem úgy volt, hogy már lépünk, és én meg novemberben küldöm a maradék pénzt?

 

Lehet, hogy úgy volt, de azóta változtak a dolgok. Sajnos megszűnt a munkahelyem, ezét minden segítségre szükségem van. :o Egyébként nem tűnt fel, hogy még itt vagyunk? :o

 

Ezt sajnálattal hallom.Tudom milyen nehéz munka nélkül.Nyáron nekem sem volt.Szurkolok neked, hogy találj másikat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Így van! Én most először írok ebbe a topicba, mert most olvastam végig, de egyetértek mindenkivel! Ha kell a pénz, összedobjuk.

 

Én is szívesen adok bele, noha sokat nem tudok, mert nem igazán van pénzem 8) De mindenképpen támogatnám az ötletet anyagilag és máshogy is. Ha szükség van rá. Csak azért írom le, hogy tudjátok.

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Donát. Eddig coce 3000 Ft-ja van nálam. Úgy volt, hogy megtoldja még egyszer ennyivel, de lehet, hogy én rakok hozzá még 3000-et, a többit meg adományokból finanszírozzuk... Persze kíváncsi vagyok coce majd mit szól ehhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.