Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nah, nem tudom mi okozta a változást (nem én, az biztos, nem nyúltam hozzá semmihez), de ha most kilépek a tartalomjegyzékbe megjelenik az ikon, bárhol máshol eltűnik. De ne legyek telhetetlen alapon nekem ez is elég, legalább látom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem. Sajnos. Csak akkor hajlandó, ha beteszem újra a kedvencekbe (akkor is csak akkor, ha az előző verziót kitörlöm, simán fellülírásra nem reagál).

Nálam is ez van, úgyhogy majd írjátok be ide ha ikont váltatok, különben nem tudok róla.

 

Huhh, megint visszanéztem az sw.hu forumára. Nemigaz, hogy ott mi van.

 

Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy meg kell köszönnöm, hogy itt lehetek.

Én már csak nagy ritkán látogatok vissza az ottani fórumra, de ha mégis, akkor általában megbánom. :)

Szörnyű, hogy mi lett belőle, pedig az elmúlt pár évben minden nap megnéztem ( bár nem volt túl sok hozzászólásom )

És valóban mindannyian nagy köszönettel tartozunk azért, hogy itt lehetünk.

 

Ody: Ha csinálnék külön bannert az EU-s részleghez ( ahogy a filmekhez is van külön ), és tetszene is az embereknek, akkor felkerülne az oldalra?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én látatlanban támogatom az ötletet, vagyis hogy nem csak az EU-shoz, hanem mindenhez lehetne külön banner, mint a TF-n-en.

Én az sw.hu-ra a hírek miatt, meg az Oldallal kapcsolatos dolgok topicba szoktam visszanézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhh, megint visszanéztem az sw.hu forumára. Nemigaz, hogy ott mi van.

 

Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy meg kell köszönnöm, hogy itt lehetek.

 

Akárcsak én... tegnap visszanéztem, de teljesen elborzadtam és jól be is szoltam valamelyik csőlátású ""rajongónak"". Hihetetlen hová süllyedt az a fórum.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Ha csinálnék külön bannert az EU-s részleghez ( ahogy a filmekhez is van külön ), és tetszene is az embereknek, akkor felkerülne az oldalra?

 

Ha csinálsz, akkor felrakjuk. Méretekre figyelj, mert az sem mindegy.

 

LeGaS: Meg tudod majd csinálni, hogy minden topicban váltsa a bannert? :) Bár számodra az a szó, hogy "nem" ismeretlen. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Ha csinálnék külön bannert az EU-s részleghez ( ahogy a filmekhez is van külön ), és tetszene is az embereknek, akkor felkerülne az oldalra?

 

Ha csinálsz, akkor felrakjuk. Méretekre figyelj, mert az sem mindegy.

Az eddigieknél a fölső banner 1446 x 129 pixeles, a baloldal pedig 130 x 524, úgyhogy én is ezekben a méretekben csináltam. Ha jól számoltam akkor a baloldali 7 pixellel belyebb kezdődik a fölsőnél, úgyhogy ehhez igazítva készítettem őket:

 

http://users.atw.hu/modi1138/eutop.jpg

http://users.atw.hu/modi1138/eub.jpg

 

Ha mégsem jók a méretek, akkor szóljatok és kijavítom.

Ha nem tetszik, meg lehet mondani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.