Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Egy összelapított, egyrétegű JPG-fájlban már nehézkes ilyen effektet kivitelezni úgy, hogy a végén ne legyen semmi minőségromlás a kiindulási verzióhoz képest. Sokkal jobb, ha az eredeti munkafájlban (PSD vagy valami) hajtjuk végre a módosítást, ahol a szöveg még külön képrétegen van, és könnyebb szépen effektezni. Az eredeti fájl meg Modinál van, ha jól sejtem, ezért gondoltam a PM-re.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt az üzenetet kapom privátüzenet küldésekkor:

 

Failed sending email :: PHP ::  

 

DEBUG MODE

 

Line : 234

File : emailer.php

 

Ennek ellenére elmegy az üzenet.

 

Nemcsak privi küldéskor, nekem most hozzászólás küldésekor is kiírta. De nektek köszönhetően nem ijedtem meg tőle, mert már it olvastam a problémáról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ezt nem támogatom Coce! Azok a topicok akkor végképp elmerülnének, így meg a helyükön vannak, tehát akit a téma érdekel, ott még mindig láthatja. Szerintem a fórum még nincs olyan idős, hogy archiválni kellene dolgokat. Topic sincs még olyan sok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt nem támogatom Coce! Azok a topicok akkor végképp elmerülnének, így meg a helyükön vannak, tehát akit a téma érdekel, ott még mindig láthatja. Szerintem a fórum még nincs olyan idős, hogy archiválni kellene dolgokat. Topic sincs még olyan sok.

 

Szerintem is jó így, ahogy van. Egyenlőre még átlátható és nincsenek "felesleges" topicok. Ha majd valaki(k) olyan érdektelen témákat nyitnak, ami egyébként beleférne máshová, azt kozmetikázni kell, mert az is felesleges, hogy minden teljesen átláthatatlanná váljon.

Bár ez csak az én véleményem. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:41: !!!Gratulálok srácok at új Grievous-es arculathoz!!! :41:

Nagyon meglepett amikor először láttam, és feldobta az oldalt! Nem kérhetnék paramétereket ehhez az "L" alakú képhez? Mert azon gondolkozom hogy összedobnék egyet, persze csak ha nem copright-olt! :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Simon Z. illeti a dícséret, mert az ő munkája. Egyébként ha rákattintasz a bannerekre, és azok tulajdonságainra, ott megláthatod mekkorák. :lol:

 

Habár ezt nem mondta senki, de tudni lehetett. Neki már saját felismerhető stílusa van. Nagyon bejön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.