Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Anyagilag tuti összedobjuk a lóvét. Összejöttünk már annyira, hogy ilyesmi ne legyen gond, és ha sokan adunk egy 20-ast az már kész vagyon és addig fórumozunk, amíg bírjuk nyomni a gombokat.

 

Na ez tetszett!!! Ez az amit annyi annyi ideje vártam, hogy egy ilyen jó társaság jön össze, és ha probléma van, nem emnekülünk el előle, hanem megoldjuk!!!

Ez az!

 

Természetesen Én is beszállok anyagilag ha kell! Rám is számíthattok!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem,hogy egy ilyen összefogás példaértékű lehet minden más fórumnak. :wink:

 

Ezt a fórum zártsága biztosítja. Itt nem lesznek loder féle barmok, ezt megígérem.

 

Egyébként tényleg nagyon jó érzés látni, hogy még pénzt is áldoznátok a fenntartásra! :) :41:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre nem tudok mit mondani,csak azt,hogy úgy legyen.És az erő velünk lesz nem velük. :D  :wink:

 

Így van. Ma is felidegelt az az ember. Nem is nézek be a régi fórumra, mert ha csak a nickét meglátom, elfog a szívgörcs. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon sokat harcoltam Én is vele (velük;derill meg Quarron és a díszes társaság) a miért utáljuk az ep1 és 2-t című topicba.Sokszor már képernyőn keresztül is ökölre mentünk :x  :vfuckoff:

 

Lábon hordták ki az agyhalált. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Loder?Az kicsoda?Az ep2 és ep3 között szinte mindennap néztem az sw.hu fórumait, főleg az ep3-ast a készülő film miatt, de nem írtam bele.Néha belenézegettem a "miért utálják....." topicba és ott lehetett megtalálni Quarron, és deriil urakat amint mindenkit hülyének nézve kioktatták az embereket.Az ep 3 bemutatója után én is írtam oda.Lipivel vállvetve próbáltunk érvelni, hogy tiszteljék már azt, hogy más szereti, de semmi foganatja nem volt.Néha úgy felhúztam magam a beírásaikon, hogy majdnem szétvertem a billentyűzetet.

Ody: Az sw.hu fórumán volt egy srác, Zééé volt a nickneve.Baromira szerette mind a hat részt, és ahogy elnéztem te elég jóban voltál vele.Neki nincs kedve idejönni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néha belenézegettem a "miért utálják....." topicba és ott lehetett megtalálni Quarron, és deriil urakat amint mindenkit hülyének nézve kioktatták az embereket.Az ep 3 bemutatója után én is írtam oda.Lipivel vállvetve próbáltunk érvelni, hogy tiszteljék már azt, hogy más szereti, de semmi foganatja nem volt.Néha úgy felhúztam magam a beírásaikon, hogy majdnem szétvertem a billentyűzetet.  

 

Igen,igen ezekre emlékszem.Sajna túl jól is :x

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már nagyon durva, ami az sw.hu-n folyik. 1-2 ember elveszi az ember kedvét még az olvasgatástól is, merta napi 10 hozzászólásból 7 a gyalázkodásról szól.

Sztem ott lett elrontva a dolog, hogy válaszra lettek méltatva ezek a fickók, és így folyamatosan tudnak kötözködni. A tapasztalat azt mutatja, hogy ha nem reagál rájuk senki, szépen lessan megunják és odébbálnak, mert csak a balhé élteti és érdekli őket...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Loder?Az kicsoda?

 

Jobb ha nem ismered. :D

 

Ody: Az sw.hu fórumán volt egy srác, Zééé volt a nickneve.Baromira szerette mind a hat részt, és ahogy elnéztem te elég jóban voltál vele.Neki nincs kedve idejönni?

 

Írtam neki még a kezdeteken. Sajnos nem jön, mert más dolgok foglalkoztatják mostanában, és nem ér rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megismertem lodert.Ma úgy döntöttem, hogy benézek az sw.hu-ra.Ott belenéztem az EP 3 topicba.Láttam, hogy Ody-val, hogy vitázik a bevételekről.Nem semmi csávó az biztos.

Szerintem az a fórum a bemutató környékén kezdett elromlani.AznapMáj 18.-án) még írtuk be, hogy már csak pár óra, izgulunk, örülünk.Tényleg olyan megható volt.

A bemutató után meg elkezdtek megjelenni az 1 hozzászólásos urak tizesével.A fő kérdés az volt, hogy honnan lehet letölteni a filmet.Meg ilyeneket írkáltak, hogy nekik már megvan stb.Na nekem akkor lett hányingerem.A topic már nem a filmről szólt hanem ezekről.Hab a tortán persze ott voltak a fikázók.Már épp le akartam lépni, amikor Ody létrehozta ezt a fórumot, amiért nagyon hálás vagyok neki.Itt tényleg a Star Wars-ról beszélgetünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már itt tartunk, sokszor megfogadtam, hogy nem vitázok ilyen dolgokról senkivel. De egyszerűen annyira felhúz, hogy nem állhatom meg. Ez az én hibám. Megfogadtam, többet nem is nézek arra.

 

Egyébként Royal Guard jól írta ma a topicjában, hogy már kibannolt volna ha nem lennék "törzstag". Erre csak annyit mondok, hogy nem szabadna kivételezni velem. Nem fogok megsértődni ha kibannol a fórumról. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez a szomorú. hogy téged akartak kivágni.Én is majdnem beírtam ma oda, de inkább eljöttem ide.Néha tényleg olyan egetverő marhaságokat írnak a prequelről, hogy nehéz megállni, hogy ne válaszoljon az ember.

Különben ezt a loder gyereket sem értem.Írják neki, hogy az egy rajongói oldalnak a fóruma, nyilván nem fogják dicsérni, ha fikázza a filmeket.Erre azzal érvel, hogy az nyilvános fórum, bárki elmondhatja a véleményét.Namost, ha én nem vagyok oda egy filmért akkor nem látogatom meg a weboldalát.Pl ki nem állhatom a Star Trek-et, mégsem megyek az oldalukra fikázni.Nem tudom mi a céljuk ezeknek az embereknek?Meggyőzni minket, hogy szar a prequel?De úgysem tud.Nekem a Földön élő összes ember mondhatná, én akkor is imádom.

Én arra gyanakszom, hogy élvezik a parttalan vitát.Mindegy min, csak vitatkozni tudjanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.