Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

én amellett szavazok, hogy nem kell lebutítani.

 

Kösz Dzséjt. :evil: Amúgy poén volt csak... Akar a fene egy sw.hu "klónt". Az már úgyis döglött. Nem akarom fossá varázsolni ezt a helyet. Ilyen, és kész. Akinek nem tetszik, az ne jöjjön ide. Be se írjon. Ha mégis megteszi, magára vessen. Hála égnek ilyen még nem volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én épp hogy ezt látom jobban át.Látni hogy ki-hol-mit írt, a másik fórumon pedig csak egy nagy szürke paca van.Ha végigpörgetem az itteni topicokat, látom hogy ki hányat írt, ott meg mindig elkell olvasni hogy mi a nick.Egyszóval:SAGAFORUM RULEZZZ!!!!!!!!!! :shock:

 

EDIT:És még hozzáteszem, hogy sokkal könnyebb itt fórumozni.Szerkeszteni lehet a hozzászólást, és nincs OFF-topic.Ha nem fér be valami a többi támába, akkor lehet újjat nyitni.Nincsenek kőszívű moderátorok, mindenki nagy arc, mindenki SAGA FAN, és mostanában Royal terror hatalmát utálom.Régebben csíptem, de mostmárnagyon magának tekinti az oldalt.Ha valaki csinál valamit, már felfüggesztik.Nem kell diktatúra!!! :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem RG-nek azért kell nagy diktatúrát tartania, mert már az értelmesebbje nem sokat irogat oda, aki meg ott van azzal máshogy nem lehet. Tisztelet a kivételnek. (Én amúgy is mindig diktatúra párti voltam, csak nem mindegy kinél a gyeplő :evil:)

 

Egyébként, meg szerintem olya fórumot csinál amilyet akar.

 

Szerintem az avataroktól csak átláthatóbb, látod a képet, és már azonosítottad a személyt. Emotikonok hangulatot jeleznek. Azon a fórumon is van csak nincs kirajzolva. Aláírás meg olyan szerintem, ha valaki akar írni oda is írhat, csak minden üzenete végére be kell szépen gépelnie, itt meg nem. Nyolc soros kisregények tényleg értelmetlenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a fórumot is meglehet azért érteni, mert ez egy szűkkörű "Elit" fórum, annak a fórumnak meg néha anno hihetetlen nagy forgalma volt, és minden hülye is odatalált akaratlanul. Tudom, hogy ha ott is topicnyitási jog lenne minden felhasználónak, elszabadulna a pokol, és nem bírnák a modik. Ne felejtsétek el:

- Sose becsüld le a hülyeség hatalmát!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is jobban tetszik ez a forma. Máshonnan már ismertem, mielőtt az sw.hu-ra kerültem volna. Elsőre elég fura volt az ottani fórum, de megszoktam. Ami ma is zavar, hogy egy hozzászólásra írt válasznál vissza kell menni az eredetihez, itt pedig lehet idézni. Meg a linkre kattintva máris megjelenik egy új ablakban a tartalom. Ebben (is) óriási ez a hely, ha meg a több formázási lehetőség miatt.

Nem vagyok ellene az újításnak, ha ugyanilyen remekül lehet használni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nincs semmi baj ezzel a fórummal, sőt... Abban igaza van Royalnak, hogy nagyon el lehet durvulni az ilyen fórumokon, láttam már olyan külföldi fórumot, ahol mindenkinek egy-egy bazinagy kép volt az aláírása, és egy félsoros hozzászólás a fél oldalt elfoglalta a sok hülyeség miatt. Totál áttekinthetetlen volt az egész. De szerintem ettől itt nem kell tartani. :evil:

Az sw.hu fórumára szerintem csak avatar kéne (de ettől még el is tudnék tekinteni), egy felhasználóbarát linkelési forma, képbeillesztési lehetőség, és a hozzászólás szerkesztése, ahogy azt már mások is írták. Annak a fórumnak viszont megvan az a kétségtelen előnye a sagaforummal szemben, hogy gyorsabban bejön modemmel. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lassan "Mi a véleményed az sw.hu fórumáról?" topic lesz itt :?:

Az egy olyan fórum, ez meg egy ilyen, azt mindenki tudja, hogy eléggé felhígult az ottani fórum, de én be szoktam nézni oda is, bár ritkán szólok hozzá, mert néhány figurával nem érdemes még szót sem váltani.

Egyébként egy mai hír, onnan :D :

 

"Dstar, aki lassan már kiérdemli a StarWars.hu hivatalos linkfelelőse titulust..."

 

Erre varjatok gombot...

:D:D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egy hiányosságot neveznék meg ennek a fórumnak. Mikor olyan hozzászólásra válaszolok, amibe már szintén van válasz, akkor, mindig csak az előzőt írja ki, az idézeten belül nem írja, hogy akitől ő idéz azt kiírta.

Lehet érteni?

Ugyanilyen motorú fórumoknál, láttam olyat ami végig kiírta a feladókat, akárhányszor volt visszaidézve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Valószínüleg még ma elérjük a 10000. hozzászólást.És ez csak pár hónap alatt.Fél év múlva elérjük az SW.HU Rots topicjának számát is, ahol a hozzászólások 40%a Off topic.Szép teljesítmény.Gratula Odynak és a szerkesztőségnek, hogy ilyen oldalt hoztak létre! :41:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínüleg még ma elérjük a 10000. hozzászólást.És ez csak pár hónap alatt.Fél év múlva elérjük az SW.HU Rots topicjának számát is, ahol a hozzászólások 40%a Off topic.Szép teljesítmény.Gratula Odynak és a szerkesztőségnek, hogy ilyen oldalt hoztak létre! :41:

 

Köszönjük, mindenki nevében. :lol: Szép jubileum pár hónap alatt! Ez azonban nem valósult volna meg, ha nincs a lelkes és sokat író társaság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Saga témán belül lehetne csoportosítani a témákat, esetleg, egy idő után átláthatalanul hosszú lesz a lista, vagy ettől ne tartsak? :lol:

 

Negyven téma fér el egy oldalon. Szal' a fent említettektől nem kell tartanod. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.