Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hi everybody!

 

Újonc vagyok errefelé, a fórum (legalábbis amit eddig láttam belőle) rendkívül szimpatikus, tényleg olyan mintha az sw.hu átment volna egy nagyon sűrű szitán. Egyetlen baj, hogy akik a nyilvános fórumon mindig figyelemmel kísérték a számukra érdekes beszélgetéseket, de beleszólni már nem szóltak, azok most végleg el vannak zárva a fő információforrástól amit eddig követtek. És elkérni meg nem merik a címet, mert ki hinne egy ismeretlen embernek. Persze gondolom nem így van, csak az ő fejükkel gondolkozva. Szóval ők szívnak a legjobban, egyébként tényleg nem volt már más megoldás a fórumproblémára.

Lodert pedig csak annyiban szeretném megvédeni, hogy ő alapjába véve egy nagyon rendes ember, régebb óta ismerem. Becsülendő elvei vannak, csak sokszor rosszkor rossz helyen túlfeszíti a húrt. Mert azért Ti sem viselkedtetek vele túl kedvesen, pedig először tényleg nem mondott rátok semmi rosszat. Meg utána se nagyon. Csak az volt a baj, hogy kényes témát feszegetett.

Csak ennyit akartam.

 

És sok sikert szeretnék kívánni a leendő magyar mf.comnak!

(Még egyszer hálás köszönetem a címért, Ody :wink: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Schmutte! Örülök, hogy tetszik a fórum! Érezd jól magad nálunk. :lol:

 

Egyetlen baj, hogy akik a nyilvános fórumon mindig figyelemmel kísérték a számukra érdekes beszélgetéseket, de beleszólni már nem szóltak, azok most végleg el vannak zárva a fő információforrástól amit eddig követtek. És elkérni meg nem merik a címet, mert ki hinne egy ismeretlen embernek. Persze gondolom nem így van, csak az ő fejükkel gondolkozva.

 

Akit érdekel a StarWars, nyugodtan elkérheti a címet. Írjon nyugodtan egy mailt a címemre, egy kis mellékes bemutatkozóval, hogy miképpen is tekint a filmekre. Ha szereti, és értékeli a SAGA-t, és ami a legfőbb nem a kritizálás vezérli, megkapja a címet.

 

Lodert pedig csak annyiban szeretném megvédeni, hogy ő alapjába véve egy nagyon rendes ember, régebb óta ismerem. Becsülendő elvei vannak, csak sokszor rosszkor rossz helyen túlfeszíti a húrt.

 

Nem vitatom milyen ember, mert nem ismerem. Egyszerűen az a szemlélet amit képvisel SW ügyben, nem ide való. Ő leginkább a hibákra koncentrál, ez a fórum viszont nem ezzel a szándékkal jött létre. Szórakozni akarunk, és így tekintünk a hat filmre. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Star Wars SAGA RSS

 

1. Használata Firefox nélkül

2. Használata Firefox segítségével

 

1. Használata Firefox nélkül

- RSSinfo.hu letöltés szekció

- kiválasztod a neked tetsző olvasót, majd letöltöd (én a FeedReader-t használom, ezért ahhoz írom az útmutatót)

- a program feltelepítése, elindítása után nyomjuk meg az F2 billenytűt, majd írjuk be: http://sagaforum.uw.hu/rss.php

- a program egy rövid időt tölt majd a bal oldalon megjelenik a listában a Star Wars SAGA

- kattints rá, majd az F5 lenyomása után a lista frissül és máris látod az új hozzászólásokat

 

2. Használata Firefox segítségével

- Sage 1.3.5 letöltése

- a kiterjesztés feltelepítése, majd a Firefox újraindítása után, válasszuk az Eszközök -> Sage menüt (Alt + S)

- a bal oldalt megjelenő sávban válasszuk az Eszközök -> RSS lista menedzselése menüt

- Új könyvjelző... -> Név: Star Wars SAGA

Hely: http://sagaforum.uw.hu/rss.php

- ismét Eszközök majd Beállítások menü

- válasszuk ki a listamappát (én létre szoktam hozni egy RSS mappát, a jobb áttekinthetőség érdekében), majd kattintsunk az OK-ra

- a bal menüben válasszuk ki a STAR Wars SAGA-t és az alsó részben már látni is fogjuk a 25 legutóbbi hozzászólást

 

Nagyjából ennyi, ha valamit nem értenétek, írjatok a fórumba.

Jó olvasgatást! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon zsívány, csak az tudom mondani. Rendkívűl megkönnyíti a dolgukat azoknak, akiknek nem olyan nagysebességű a nete, de én is azért fogom gyakran használni 260 kbyte-os nettel. De a fórumot is látni kell a maga valójában, ha már a design így meg lett műtve. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog 2. hófordulót a fórumnak, durranjon a kantini pezsgő!

 

Ez a két hónap olyannyira remekül és eredményesen telt, hogy valószínűleg új tárhely után nézünk, ami korlátlan MySql-t biztosít. Korábban volt szó erről, és még várok is a hivatalos bejelentéssel, de nagyon valószínű a költözés. :( Időben értesítünk mindenkit a fejleményekről.

 

Egyenlőre még várunk bizonyos dolgok alakulására, és csak utánna lépünk az ügyben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom észrevettétek-e, de megjelent az oldal címe mellett Darth Vader sisakja (ami a favicon-t akarja jelképezni). Ha nem látnátok, akkor dobjátok be az oldalt a kedvencekbe (bár miért ne lenne ott? :)) és utána meg fog jelenni. ;)

 

Mi is az a favicon?

A Favicon a weblapokhoz társított kis ikon fájl, melyet a címsorban a cím előtt jelenít meg a böngésző. Használatával egyedivé tehetjük oldalunkat, és ami még fontosabb, könnyebben megjegyezhetővé. A Favicon ugyanis nem csak a címsorban, hanem a könyvjelzők (kedvencek) között, vagy akár az asztalra kitett parancsikonként is látható. Ily módon lehetővé teszi, hogy az oldalak megtekintése nélkül is megkülönböztethető legyen weblapja, ami egy első osztályú módszer annak népszerűsítésére.

 

+

 

Aki magyar dátum formátumot akar, annak:

Profil -> Dátum formátum -> Y. M d. D, H:i

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legas barátunk ismét meghatározó szerepet játszott egy ötlet megvalósulásában. Köszönöm neki. ;) Ha valaki tud jobb kis ikont a cím mellé, akkor nyugodtan elküldheti! Ezt vehetitek felhívásnak is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.