Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...
Na gyerekek, átléptem az 1000. hozzászólást :lol:

Amire baromi büszke vagyok, szinte 4 évembe került, de végülis megcsináltam :D

Én meg jó 3/4 éve vagyok itt, és 1200 felett járok :lol:

1200 hozzászólás az Avatarról, jesszus, jól nyomom :lol:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na gyerekek, átléptem az 1000. hozzászólást :lol:

Amire baromi büszke vagyok, szinte 4 évembe került, de végülis megcsináltam :lol:

Jah, hát aki 3 évig nem is nagyon ír ide, az így jár :D

Szerinted nekem van esélyen az öt jegyűre a taliig? :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah, hát aki 3 évig nem is nagyon ír ide, az így jár :D
:lol: Ez igaz....

Attól, hogy nem írtam, olvasgattam a fórumot, mivel elfelejtettem a jelszavamat és az e-mail címemet (előbbi bejelentkezéshez, utóbbi jelszó kéréshez kellett) de végülis rájöttem mindkettőre és be tudtam lépni :D

 

Köszi, Krande!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól, hogy nem írtam, olvasgattam a fórumot, mivel elfelejtettem a jelszavamat és az e-mail címemet (előbbi bejelentkezéshez, utóbbi jelszó kéréshez kellett) de végülis rájöttem mindkettőre és be tudtam lépni :D

Sebaj, a lényeg, hogy végül rájöttél és most írsz is :lol:

 

Több, mint nekem :D

Igen, talán :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha egy topik NEVÉRE kattintok, akkor miért a 2. oldalt hozza be? Akkor is, ha csak 2-3 új hsz van... (= NEM egy oldalnyi)

Szerintem ez valami bug. Nekem nagyon ritkán van ilyen. Évente ha kétszer, így nem zavaró. Használj firefox -ot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam szintén így van, nincs olvasatlan, mégis odaugrik, ahol meg van olvasatlan a második oldalon, ott meg nem. Szerintem ne foglalkozz vele, más se teszi. Ugorj át az elsőre, mást nem igazán lehet csinálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A megoldás roppant egyszerű: ne a topic neve előtti kis négyzetre kattints, hanem a szöveges részre (pl: "Vélemények és javaslatok"). Ekkor legalábbis nálam garantáltan az első oldalra ugrik, és a legutolsó beírt hsz-eket mutatja. Persze így neked kell megnézni, melyik hsz-t olvastad és melyiket nem.

A jelenség, amit leírtál, az "Ugrás a legrégebbi olvasatlan hozzászólásra" funkció hibája.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, az hogy lehetek, hogy pár topicban nem tudok csatolni (pl. most a ROTS zopicban), párban meg igen(pl. ez)?

Ez fórumjogosultságban állítottad így be? Csakmert most nem akartam manuálisan lekicsinyíteni a képeket, így gondoltam feltöltöm ide. Nézem és sehol sem találok ilyet, hogy csatolás. No, akkor jövök ide kérdezni és látom, hogy itt van ilyen mező.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha lehetne akkor ne ide töltsétek fel a képet. Ez mind a szerverre megy ami nem végtelen méretű.
Ok, persze megértem. Általában nem szoktam ide feltölteni képeket, csak most nem akartam az Arlessel (vagy most a Neroval) meg a Filezillával dolgozgatni. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rakd fel az imageshack.us -ra :)
Van külső táram, azon megfér. Az imageshack pedig nem igazán jó. De az egész kb. 1 percig tart, míg lekicsinyítem meg feltöltöm, szóval nem nagy dolog, csak most lusta vagyok :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van külső táram, azon megfér. Az imageshack pedig nem igazán jó. De az egész kb. 1 percig tart, míg lekicsinyítem meg feltöltöm, szóval nem nagy dolog, csak most lusta vagyok :)

Egyébként itt se kicsinyíti le a képet, csak a link kicsi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.