Ugrás a kommentre

Sorozat fordító


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Rájöttem a késés okára:

 

"Közérdekű közlemény!

Az angol feliratainkat "gyártó" addic7ed egy alattomos spanyol oldal miatt átmenetileg nem készít angol feliratokat, így valószínűleg jelentős csúszás várható egyes sorozatok esetében. Van olyan sorozat, amihez készít feliratot más oldal, azokat a fordítók természetesen csinálják rendesen, a türelmetlenkedők viszont ha kérhetem, csak olyan feliratra kérdezzenek, aminek van angol felirata a főoldalon.

Nem a mi hibánk, mi, fordítók is szívunk, mert könnyen összegyűlhet 2-3 rész elmaradás is attól függően, hogy meddig tart az addic7ed-sztrájk."

 

(hosszupuska fórumából)

 

Korrekció:: 2 órája ért véget a "sztrájk", nem tudom mikorra lesz kész az angol felirat, de mostmár egyre valószínűbb, hogy a fordítás holnapra csúszik.

Szerkesztve: - Lok Durd
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rájöttem a késés okára:

 

"Közérdekű közlemény!

Az angol feliratainkat "gyártó" addic7ed egy alattomos spanyol oldal miatt átmenetileg nem készít angol feliratokat, így valószínűleg jelentős csúszás várható egyes sorozatok esetében. Van olyan sorozat, amihez készít feliratot más oldal, azokat a fordítók természetesen csinálják rendesen, a türelmetlenkedők viszont ha kérhetem, csak olyan feliratra kérdezzenek, aminek van angol felirata a főoldalon.

Nem a mi hibánk, mi, fordítók is szívunk, mert könnyen összegyűlhet 2-3 rész elmaradás is attól függően, hogy meddig tart az addic7ed-sztrájk."

 

(hosszupuska fórumából)

Hát ez szívás :hmm:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még mindig nincs angol felirat... Mondjuk az tényleg érdekelt volna, hogy a spanyolok mi a f*szt kavarnak?

Elvileg az addic7ed-esek nevében raktak fel fake feliratot, (ha jól értelmeztem a dolgot) és erre rágott be a csapat, és kezdett sztrájkba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szuper. És most ezért sok ember szívja a brokit. :)

Ezek a feliratkészítők ilyenek. Ha megsértik érzékeny lelküket, akkor bedurcálnak az egész világra. Sajnos a Stargate kapcsán nem egyszer futottam ilyenbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs mit tenni, várok. :D

Van angol felirat! Hipp hipp hurrá, kezdhetek dolgozni! :P

Ja most olvastam Dzséjt írását. Szóval úgy gondolod, hogy a fordítók egytől-egyig érzelgős kis hülyegyerekek?! Ezt kikérem magamnak. Addig nem lesz fordítás, amíg nyilvánosan nem kérsz tőlem bocsánatot. Ja és elégtételként meztelenül kell táncolnod a Moszkva téren, azt énekelve, hogy Lok Durd elvtárs a legnagyobb király, a Yellow Submarine dallamára. :)

:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van angol felirat! Hipp hipp hurrá, kezdhetek dolgozni! :D

Ja most olvastam Dzséjt írását. Szóval úgy gondolod, hogy a fordítók egytől-egyig érzelgős kis hülyegyerekek?! Ezt kikérem magamnak. Addig nem lesz fordítás, amíg nyilvánosan nem kérsz tőlem bocsánatot. Ja és elégtételként meztelenül kell táncolnod a Moszkva téren, azt énekelve, hogy Lok Durd elvtárs a legnagyobb király, a Yellow Submarine dallamára. :)

:P

Erre csak egy szavam van jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ezerszer :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van angol felirat! Hipp hipp hurrá, kezdhetek dolgozni! :D

Ja most olvastam Dzséjt írását. Szóval úgy gondolod, hogy a fordítók egytől-egyig érzelgős kis hülyegyerekek?! Ezt kikérem magamnak. Addig nem lesz fordítás, amíg nyilvánosan nem kérsz tőlem bocsánatot. Ja és elégtételként meztelenül kell táncolnod a Moszkva téren, azt énekelve, hogy Lok Durd elvtárs a legnagyobb király, a Yellow Submarine dallamára. :)

:P

Öööö el vagy tévedve. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja most olvastam Dzséjt írását. Szóval úgy gondolod, hogy a fordítók egytől-egyig érzelgős kis hülyegyerekek?! Ezt kikérem magamnak. Addig nem lesz fordítás, amíg nyilvánosan nem kérsz tőlem bocsánatot. Ja és elégtételként meztelenül kell táncolnod a Moszkva téren, azt énekelve, hogy Lok Durd elvtárs a legnagyobb király, a Yellow Submarine dallamára. :P

Hát pont erről beszéltem. Én beszólok, erre bünteti a feliratra várókat és Budapest lakosságát is. :D:) Különben is, akinek nem inge, ne vegye magára és amúgy is tisztelet a kivételnek, ami erősíti a szabályt, azaz az igazam tongue0015.gif

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.