Ugrás a kommentre

A magisztrátus: Évezredekkel a SAGA előtt


Donát

Ajánlott hozzászólás

@Yoda József @Wilde @MissKarrde @Bence1997

 

Mindenkinek a postaládájába kiküldtem a személyre szabott google spreadsheetet. Ebben egy-két alapszabály van rögzítve, illetve itt fogom jóváírni / levonni a megszerzett / felhasznált coaxiumot is. A legfontosabb célja azonban ennek a spreadsheetnek, hogy ide kell majd beírnotok minden kör kezdete előtt, hogy melyik területet szeretnétek meghódítani az adott körben (sárgával jelölt cellák).

 

Ne feledjétek, hogy mindenki a Magból indul majd a játék elején. A spreadsheetben kezdő térképet is mellékeltem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megtörtént a sorsolás is.

 

1 Játékos: MissKarrde

2. Játékos Yoda József

3. Játékos: Wilde

4. Játékos: Bence

 

A sorsolást feltöltöttem a személyi konzolotokba (spreadsheet :D). A különböző körökben különböző játékosok kezdenek, de az első kör sorrendje ennek megfelelően Miss, Yoda, Wilde, Bence.

 

Aki hamarabb érkezik, írja be az első körhöz a sárga mezőbe, hogy melyik szektorra vetett szemet (1, 2, 3, 5).

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki egy kicsit hangulatba akarja hozni magát, az mindenképpen hallgasson bele a zenei aláfestésbe. Az éra záró körök végén szépen tovább szövődik majd a galaxis története és gondos kezeimmel (füleimmel) minden piros betűs szöveghez választottam egy szerintem hozzáillő zenét a SW lore-ból. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néhány emlékeztető, amíg megérkeznek a többiek.

 

1. Mindig szomszédos szektort tudsz kihívni (megtámadni) illetve azt a szektort, amin éppen állsz, kivéve, ha az a Mag (a Magot senkisem uralhatja közvetlenül csak közvetve, azáltal, hogy az övé a legtöbb szektor).

2. Minden kérdésre 2 perc idő lesz azután, hogy berakom ide. Mindenki csak a saját kérdésére válaszoljon! Minden kérdésre 1x lehet megkísérelni a választ! Ne szerkeszd a hsz-t utólag! :nana:

3. Ha semleges területért csatázol, akkor csak NEKED kell helyes választ adnod.

4. Ha egy olyan területért csatázol, amit valaki más birtokol, akkor mindkettötöknek szól a kérdés. Aki hamarabb válaszol 2 percen belül, azé a terület. Ha senki sem ad helyes választ, akkor marad az eredeti felállás.

5. Mindenki támaszkodjon a saját tudására (ezt nem tudom ellenőrizni, de lehetőség szerint ne használjatok netes forrásokat).

6. Ha nem sikerül a területszerzés, attól még az adott szektorra lépsz. 

7. A sith és jedi szektorok különlegesek: 2 helyes választ kell adni az első megszerzésükért, de duplán számítanak. Ha valaki már birtokolja a területet és párbajra hívod, csak egy kérdés dönt a birtoklásáról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.