Ugrás a kommentre

Tessa Gratton: The Acolyte - TBA (Jecki & Yord)


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Ez is kell. :cool: Na de ki fogja nálunk kiadni?

 

54 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Jól jel ez a sok Acolyte kiadvány.

 Nem feltétlen, ezzel kiválthatják a mozgóképet. Remélem legalább animációban azért találkozunk a karakterekkel, de az igazi az élőszereplős lenne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Szisz írta:

Ez is kell. :cool: Na de ki fogja nálunk kiadni?

 

 Nem feltétlen, ezzel kiválthatják a mozgóképet. Remélem legalább animációban azért találkozunk a karakterekkel, de az igazi az élőszereplős lenne. :)

Nem a sorozat idejében játszódnak ezek a történetek, így nem válthatja ki és nem is ez a cél szerintem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A könyv 2025. július 29-én fog kijönni. Szinopszis:

 

Miközben jedi mestereik eltakarítják az egyikük által hagyott politikai zűrzavart, Jecki padawan és a legkevésbé kedvelt társa, Yord padawan egy egész bolygóra kiterjedő felnőtté válási rituáléba keverednek, mint kiemelt vendégek. Az első rituálé jól sikerül, de amikor az eseményt megzavarják, Jeckinek és Yordnak minden képességüket be kell vetnie, és együtt kell működniük, hogy megóvják egymást - és új barátaikat - a veszélytől.

 

 

Ezek szerint Yord még nem lovag, érdekes lesz látni egy kissé fiatalosabb Yordot. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Bence1997 megváltoztatta a címet erre: Tessa Gratton: The Acolyte - TBA (Jecki & Yord)

Lehet, hogy az első küldetését úgy kell érteni, hogy a mesterével? Előtte lehettek kiruccanásai, kalandjai Jeckinek, amiket több padawannal hajtott végre.

 

Ezek szerint a könyv legalább 2 évvel fog az Acolyte előtt játszódni. Gondolom cameo szerepekben felfog tűnni 1-2 jedi a sorozatból (Sol és Vernestra szerintem evidens).

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Lehet, hogy az első küldetését úgy kell érteni, hogy a mesterével?

Testvériség című könyvből kiderült, hogy a Jedik már az ifjoncokat is elküldik más lovagokkal nem veszélyes, kisebb léptékű küldetésekre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nem a sorozat idejében játszódnak ezek a történetek, így nem válthatja ki és nem is ez a cél szerintem. 

Nem ezek azok a könyvek, amikre gondoltam, hanem, ha a folytatást, könyvekben, képregényben, animációban ejtik meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.