Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Nem számít, hogy nem olvastad az előtte lévő négyet, teljesen különálló történet más szereplőkkel, csak utalások vannak az előzőekre, stb (ami nem azt jelenti, hogy ne próbáld beszerezni őket, mert megérik). Igen, itt Kel tűnik ki a többiek közül, de a folytatásban mások kerülnek előtérbe, ennél a sztorinál senki nincs olyan dominánsan kiemelve, mint pl. Corran Horn az első négy könyvből. A harmadikra viszont várhatunk akár életünk végéig is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha rajtam múlna akkor biztos nem. :D Ha megütöm egyszer a lottó főnyereményt, akkor megveszem a Szukits Kiadót. És ez egyet jelent majd az évi 5-6 SW könyvvel, és persze az X-szárnyúak újranyomásával és befejezésével is. Jaj, de jó lenne... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Óriási Hír! :)

Április 27-én a ProBook kiadó gondozásában meg fog jelenni: A klónok háborúja: Külső Űr című könyv Karen Millar tollából. Az ára várhatólag 2990 Ft lesz.

Bővebb infó itt:

http://bookline.hu/product/home!execut...s_&id=79904

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Április 27-én a ProBook kiadó gondozásában meg fog jelenni: A klónok háborúja: Külső Űr című könyv Karen Millar tollából.

Külső űr? Te magasságos atyaúristen. :) Eredetileg Wild Space, ugye...?

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eléggé titokban tartották eddig :) A Külső Űr nekem se tetszik, dehát ez van. A fordító dönt.

Úgy tudom Nemes István a fordító, szóval felkészülhetünk, hogy nála a fénykard fényszablya lesz, a Kereskedelmi Szövetség, meg Kereskedelmi Föderáció.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tudom Nemes István a fordító, szóval felkészülhetünk, hogy nála a fénykard fényszablya lesz, a Kereskedelmi Szövetség, meg Kereskedelmi Föderáció.

Ő azért elég jó fordít. Élvezetesebb az ő nyelvezete.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már láthattátok... :P :P

Azért te sem vagy tökéletes... :P :P

 

Én az egészben azt nem értem, hogy miért nem kérdezik egyszerűen meg? :) Itt vagyunk mi is, meg az sw.hu csapata is. Mindkét csapatban vannak bőven, akik szinte minden kérdésre tudnának válaszolni. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért te sem vagy tökéletes... :P :P

Magam számára az vagyok. :P :P (Komolyra fordítva a szót, nekem is vannak hiányosságaim... :P )

Én az egészben azt nem értem, hogy miért nem kérdezik egyszerűen meg? :) Itt vagyunk mi is, meg az sw.hu csapata is. Mindkét csapatban vannak bőven, akik szinte minden kérdésre tudnának válaszolni. :P

Mert sz*rnak az egészre. Ez a nagy igazság. :P

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt lehet tudni h mik a Szukits tervei a jövőre nézve SW ügyben? Mert honlapjukat nem nagyon frissítik...

Ez sajnos csak jövő február végén derül ki. Jelen állás szerint idén biztos nem lesz semmi, de sajna még a jövő éven is rezeg a léc.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.