Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Persze, de akinek nem tetszik ez a korszak, nem érdekli és hidegen hagyja, az minek olvassa el? Egy másik fórumon egy tag ez állította legalább is, hogy teljesen hidegen hagyja a sorozat. De azért elolvasta és írja róla a kifogásait, meg a rosszakat.

Persze, ez a tipikus mindent kritizáló fajta, akinek semmi nem jó, ami kicsit is el mer rugaszkodni az Ep4-5-6-tól. Az ilyen emberek véleményével egyáltalán nem szoktam foglalkozni, nem érdemes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ilyen üzletpolitikával dugják föl maguknak az összes könyvüket.

 

Miért? Megrendeled és bemész érte az Alexandrába. Nem kell a szállításért fizetni. Döbbenete hogy mennyire le vagyunk robbanva(az ország). Már nem mernek raktárkészletet sem tartani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És aki nem tud rendelni Frenkie? Jóhiszeműen bemegy Pestre, hogy megveszi a könyvet, erre föl üresek a polcok. Bakker. Ennyire azért már ne tegyék függővé az embert a számítógéptől és a nettől. Lassan már a kenyeret is rendelni kell a péktől? :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt az Alexandrában sem a Libriben. 3-at kaptak 29.-én. Azt javasolták rendeljük meg.

Elég gáz, hogy bolti forgalmazásba csak ennyi került. És ha ez nem lenne elég most már a Sámánvadász (Warhammer) mellett a Rendíthetetlenek (Warhammer40000) és a Hús és vér (Predator) is csak a Szukits webáruházában lesz kapható. Nagyon úgy néz ki, hogy elkerülhetetlen a Star Wars esetében is egy ilyen idén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, ez a tipikus mindent kritizáló fajta, akinek semmi nem jó, ami kicsit is el mer rugaszkodni az Ep4-5-6-tól. Az ilyen emberek véleményével egyáltalán nem szoktam foglalkozni, nem érdemes.

Igaz, bár nem tudom miért hívják magukat ezek SW geeknek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt az Alexandrában sem a Libriben. 3-at kaptak 29.-én. Azt javasolták rendeljük meg.

Még egyszer köszi az infót! Meggondolom még, mi legyen. Innen azért elég nehéz egy pesti könyvesbe felvenni, de amikor biztos lesz, hogy menni tudok, akkorra igyekszem rendelni, hátha összejön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És aki nem tud rendelni Frenkie? Jóhiszeműen bemegy Pestre, hogy megveszi a könyvet, erre föl üresek a polcok. Bakker. Ennyire azért már ne tegyék függővé az embert a számítógéptől és a nettől. Lassan már a kenyeret is rendelni kell a péktől? :S

 

A 21. században élünk. A net már alap mint a wc-papír. Ha nincs otthon(ami érdekes mert már fillérekért van), akkor rengeteg netkávézó is van. Ez a jövő. Szerintem 30 év múlva bolt sem lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megrendeltem az Alexandrában. Lehet bolti átvétel akkor nincs szállítási költség. Be lehet kattintani hogy melyik Alexandrában veszem át. Így 2152 ft a könyv, a Duna Plazában veszem át(innen biciklivel 12 perc, metróval 2 megálló). Amúgy 2700 ft lenne. Hát én azt mondom éljen a 21. század. :D

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 21. században élünk. A net már alap mint a wc-papír. Ha nincs otthon(ami érdekes mert már fillérekért van), akkor rengeteg netkávézó is van. Ez a jövő. Szerintem 30 év múlva bolt sem lesz.

 

 

Megrendeltem az Alexandrában. Lehet bolti átvétel akkor nincs szállítási költség. Be lehet kattintani hogy melyik Alexandrában veszem át. Így 2152 ft a könyv, a Duna Plazában veszem át(innen biciklivel 12 perc, metróval 2 megálló). Amúgy 2700 ft lenne. Hát én azt mondom éljen a 21. század. :D

Hát azért a net nem annyira alap mindenkinél mint a wc papír az biztos. Elég gáz lesz, ha 30 év múlva bolt se lesz. Fillérekbe kerül? Ezt nem mondanám. Majd akkor elmondom, ha a szolgáltatók pár 100 Ft-ért adják a legjobb minőségű gyors netet is. Ismerek olyan családot, ahol a havi 2000Ft-os plusz netköltség is megterhelő, de az anyuka munkája miatt szükség van rá. Ismerek olyanokat is akik szeretik kézbe venni a könyvet mielőtt megveszik, és szeretnek könyvesboltban vásárolni.

 

Persze előnye megvan, hisz a könyv így olcsóbb (feltéve ha az illető tud élni a személyes átvétel lehetőségével, mert azért nem mindenki tud, főleg a vidéki kisvárosban vagy falvakban élők), én is így vettem át. De ha nem kaptam volna megfelelő példányt, pl törés van a borítón, vagy a gerincen, akkor nagyon reklamáltam volna és követeltem volna, hogy cseréljék ki. Még jó, hogy tökéletes állapotban lévő példányt kaptam. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Be lehet kattintani hogy melyik Alexandrában veszem át.

Én is ezt fogom választani, csak még nem tudom, mikor. Rendeléstől hány nap múlva lehet átvenni?

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, de régen jártam itt. Azért írok, mert pakolászás közben eszembe jutott, hogy van még két példányom a Star Wars Atlas-ból, amit el tudnék ajándékozni valakinek, ugyanis 6! db tiszteletpéldányt kaptam annak idején (Amerikában ezt hívják válságnak...), aztán amit nem tudtam elajándékozni, azt csak bedobtam a szekrénybe, aztán el is feledkeztem róluk. Úgyhogy másfél éve itt porosodnak, itt meg biztos lenne pár ember, aki a fél kezét odaadná érte, úgyhogy tök elszégyelltem magam amikor megtaláltam őket.

Szóval várom a jelentkezőket, ha többen lennének akkor meg majd kisorsolom valahogy, hogy ki kapja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előrehozták Amerikában James Luceno Darth Plagueis című regényének megjelenését. 2011 december 27-re. A könyvben az ifjú Palpatine is jelen lesz.

 

Remélem magyarul is megjelenik.

 

Ma voltam az Alexandrában a Duna Plazaban. A könyvem még nem jött meg, de kapható a Kettő Szabálya. Sajnos nem tudom hány példány van.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem lenne nagy probléma akkor én azt szeretném kérdezni,

hogy szerintetek melyek azok az SW könyvek amiket megéri megvenni?

Már van három, amik nagyon jók és nekem nagyon tetszenek! :)

Előre is kosss a választ!

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem lenne nagy probléma akkor én azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek melyek azok az SW könyvek amiket megéri megvenni?

A 6 filmregény, a Bane könyvek, A gonosz útvesztője, Sötét Nagyúr. Sokaknak bejönnek a Thrawn könyvek meg a Jedi Akadémia trilógia is, de nekem nem tetszettek. Ezek azok amik érdekesek.

A teljes lista itt van, szemezgess belőle, ami megtetszik borító alapján, keress rá :)

http://www.starwarsklub.hu/10_konyvek/konyvek_001/sw_klub_konyvek_001.htm

 

Illetve még a TCW mozifilm regénykiadását is érdemes elolvasni, teljesen átértékelődik az emberben néhány karakter személyisége. Ha érdekel és pesti vagy, dobj egy PÜ-t, mert bent van a boltban a keményfedeles könyv bizományban, így egy árat is írj, hogy mennyiért vennéd meg ;) (bent van még maga a 2 DVD-s kiadás is, ami azért vicces, mert nem árulunk DVD-ket :lol: )

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem lenne nagy probléma akkor én azt szeretném kérdezni,

hogy szerintetek melyek azok az SW könyvek amiket megéri megvenni?

Már van három, amik nagyon jók és nekem nagyon tetszenek! :)

Előre is kosss a választ!

Szerintem az összes Szukitsnál megjelent könyvet érdemes megvenni. Tehát ezeket: Bane-trilógia (illetve még csak az 1-2. rész), Thrawn-trilógia, Jedi Akadémia-trilógia, Kirajzás, A túlélők keresése, A gonosz útvesztője, Sötét nagyúr.

A filmregényekkel annyi a gondom, hogy sokszor teljesen máshogy zajlanak le az adott jelenetek, mint a filmben, illetve tele van olyan momentumokkal, amiket a film nem tartalmaz. Ettől függetlenül érdekességnek jók, mert nem egy jelenetet más megvilágításba helyeznek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kisebb kihagyásokkal, de végre sikerült kiolvasnom A kettő szabályát. Eszméletlen jó könyv, nekem nagyon tetszett. Talán még a Sötét nagyurat is veri, de az biztos, hogy TOP 2-es Star Wars regény a listámon. A történet remek, egy oldal erejéig nem unatkoztam, a karakterek csakugyan mesterien vannak megírva, már-már filmes szereplőként tudok tekinteni némelyikükre.

Zannah sokkal "ellenszenvesebb" Sith számomra Bane-nél. Bane mondhatni érthető okok miatt vált azzá, akivé. Az apja rendszeresen verte, nem volt senki, aki szerette, folyamatosan kemény fizikai munkát végzett, a fizetségét pedig elitta az apja. Ilyen körülmények között egyáltalán nem meglepő, ha valakit egyre inkább a gyűlölet táplál, és elindul azon az úton, ahonnan már nem tud visszatérni a sötét oldalról. Zannah viszont számtalan alkalommal megtagadhatta volna a sötét oldalt. Rendben, a pattogók halála után árva lett, illetve a Jedi-gyilkosság után is elindult azon a bizonyos ösvényen, amely Bane-hez sodorta... de miután a mentőcsapat felsegítette őt a Ruusanról, megtapasztalhatta az érem másik oldalát. Amikor kedvesek, és önzetlenek az emberrel. A másik eset Darovit felbukkanása, aki kis híján visszatérítette a lányt a sötét oldalról. Még Farfallaék halála után sem lett volna késő Zannah-nak megtagadnia a sötét oldalt. De mint kiderült, Bane remek munkát végzett, és már kislányként annyira eltorzította Zannah gondolkodásmódját, hogy csak idő kérdése volt, míg a múltban hozzá legközelebb állóval - Darovittal - is képes végezni, még ha nem a szó szoros értemében is.

A végső csata egyébként mesteri volt, és bár tudtam, hogy mi lesz a párbaj végkimenetele, mégis a Jediknek szurkoltam. Zannah terve pedig remek volt a regény végén.

 

Kíváncsi vagyok a befejező részre, de ha csak fele ilyen jó is lesz, mint ez a könyv már nem lehet gond. ;)

 

Nem tudom, hogy az EU-fanyalgók csak a wookiepédián összeolvasott baromságok alapján ítélik-e meg a filmeken kívüli világot, vagy ehhez hasonló regényeket is olvasnak-e... minden esetre, ajánlom figyelmükbe (ahogy mindenki másnak is).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lentieken kívül nekem még nagyon bejönnek az X-szárnyú könyvek, de ezek nem igazán kaphatóak manapság :( És be se fejezték a 2. sorozatot.

Hogy mit érdemes, az attól is függ, hogy milyen sztorikat szeretsz olvasni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jónak tűnik ez a Plagueis-es regény, a tartalma alapján vevő lennék rá. Feltéve ha megjelenik nálunk is.

Nyitva áll a lehetőség, hogy rávegyük a kiadót a magyar megjelenésre. Én már ajánlgattam nekik párat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.