Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Na ennek aztán tényleg nagyon ronda a borítója, ezek a az animált szögletes figurák nagyon rosszak:D Mondjuk ahogy írja 2004es ,hát igen, akkor volt ilyen grafika...:D

Engem is egy videojáték pillanatképére emlékeztet.

 

Ellenben az írónő jól ír. Egy Forgoten Realms elbeszélését olvastam és az nagyon jó lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ma ujra elovettem a jovo latomasa konyvet lap ics aquila 99 kiadasa van meg szamitogepen, valamikor beleneztem az elso 90 oldalt elolvastam most a konyv van a kezemben es most latom a 144 oldal utan a 161 jon na ez szep mondhatom

 

most rendelhetem meg a szukitstol vicces pedig Aquilas konyvem van egy csomo es nem az olcsobbikrol beszelek de ehez foghatot nem lattam hogy lehet 20 oldalt kihagyni

miert is alltak le a SW al

Szerkesztve: - Hunner
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tuti, hogy nem. Túl ügyesen harcol már ahhoz, hogy még mindig Padawan legyen. (Egyébként megfigyeltétek, hogy a trailert meghamisították? Ott Anakin egy kék és egy zöld karddal harcolt, itt viszont két kékkel. Kis csalók. :D) Kár, hogy Luminara nem szerepelt ebben a részben, jó lett volna látni a reakcióit, mégiscsak ő a mestere.

Na, akkor még a Medstar duológiát sem kell retconolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy meg nem erősített hír szerint a Lucasfilm 3 új regényt szeretne Timothy Zahntól.

 

Zahn? El sem tudom képzelni, hogy milyen könyveket írna a Scoundrels után. :)

 

 

Vajon,hogy fogyhat a Hűség ? Ha azt is betolták ebbe a kettőt egy áráért akcióba ,mondjuk az nem volt túl bölcs döntés ,hgy az az egyetlen SW könyv az akcióba tehát gondolom a SW olvasók lényeges részét nem befolyásolja.

 

Első helyen szerepel a februári TOP5-ben, így szerintem nem lehet rá panasz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon,hogy fogyhat a Hűség ? Ha azt is betolták ebbe a kettőt egy áráért akcióba ,mondjuk az nem volt túl bölcs döntés ,hgy az az egyetlen SW könyv az akcióba tehát gondolom a SW olvasók lényeges részét nem befolyásolja.

 

Piszkosul jól fogy, ahogy a Darth Plagueis is.

 

 

Zahn? El sem tudom képzelni, hogy milyen könyveket írna a Scoundrels után. :)

 

Én igen. :) Már két regény ötletét meg is szellőztette nemrég.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Crucible regény fülszövege.

"When Han and Leia Solo arrive at Lando Calrissian’s Outer Rim mining operation to help him thwart a hostile takeover, their aim is just to even up the odds and lay down the law. Then monstrous aliens arrive with a message, and mere threats escalate into violent sabotage with mass fatalities. When the dust settles, what began as corporate warfare becomes a battle with much higher stakes—and far deadlier consequences.

 

Now Han, Leia, and Luke team up once again in a quest to defeat a dangerous adversary bent on galaxy-wide domination. Only this time, the Empire is not the enemy. It is a pair of ruthless geniuses with a lethal ally and a lifelong vendetta against Han Solo. They will stop at nothing to control the lucrative Outer Rim mining trade—and ultimately the entire galactic economy. And when the murderous duo gets the drop on Han, he finds himself outgunned in the fight of his life. To save him, and the galaxy, Luke and Leia must brave a gauntlet of treachery, terrorism, and the untold power of an enigmatic artifact capable of bending space, time, and even the Force itself into an apocalyptic nightmare."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg a Halalcsillagban is az egyik szereplo ugy emlekszik ra mint egyik aldozatul esett Jedi.

Igen, de abba bele lehet magyarázni, hogy csak sejti, hogy ez lett a végzete. A MedStar-duológia meg úgy is korábban játszódik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megosztanád velem (spoilergomb mögött)? :)

 

 

 

Az egyik regénye Thrawn-t állítaná a középpontba és a chiss-eket egy EP4 és EP5 közötti történetben. A másik ötlete, melyben Mara Jade egy orgyilkos szervezetet számolna fel, melynek célja Darth Vader likvidálása.

 

 

A legujabb tcw resz elegge szembe megy az EUval nem?

Legalabbis ez a baris dolog...

 

Nem nagyon. Az EP3 képregényváltozatába benne volt a halála, de ez nem számít. Meg van egy websorozat, amibe bekavart, de semmilyen más jelentős alkotásban nem született ellentmondás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem csak azert tunik ennyire ellentmondasosnak mert most fejeztem be a halalcsillagot es most lattam a reszt is es igy friss meg mind ketto.

Divini tudhatta rosszul is.

TCW-s összefüggés.

 

 

De még mindig lehet, hogy a 66-os parancs során hal meg. Ha Bariss most dutyiba került és nem végezték ki, akkor legkésőbb a parancs kiadása folyamán meghal.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Divini tudhatta rosszul is.

TCW-s összefüggés.

 

 

De még mindig lehet, hogy a 66-os parancs során hal meg. Ha Bariss most dutyiba került és nem végezték ki, akkor legkésőbb a parancs kiadása folyamán meghal.

 

Ennek megvalósulása szerintem már nemigen jöhet össze.

Ahsokát ki akarták végezni bűneiért... így, hogy minden vád immár Barriss-t illeti, valószínűleg ő jut erre a sorsra. De ha valami csoda folytán nem is, akkor is annyi a minimum, hogy kizárják a Jedi Rendből, ezzel együtt a Hadseregbeli jogosultságai is megszűnnek, így keresnivalója nincs klónok közelében, azaz a 66-os kiadásakor is nehezen halhat meg általuk.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvastam egy interjút, mely a the Last Jedi című regény társ szerzőjével, Maya Kaathryn Bohnhoff-fal készítettek. A Piell retconról szó sem esett, ellenben berakták a könyvbe Mandaklore-t :shocked: Ha jól vettem ki az interjúból, akkor ez Bohnhoff ötlete volt, pedig a szerkesztőségnél figyelmeztették őket, hogy a TCW legújabb évadjában Mandalore középpontba kerül. Állítólag az írók nem sokat írtak Mandalore akkori hátteréről, csak megemlítik Satine-t, Bo-katant, Darth Mault, Savage Opresst. Ha jól láttam EU-s Mandalore helyszíneket használatk fel, nem pedig a sorozat helyszínét, amivel elkerülhetik az esetleges ellentmondásokat.

Az interjú ezen része:

" When Jax and his party arrived on Mandalore, the chapter began with a recap of the planet's turbulent past. This included mentions of Satine, Death Watch, and the Shadow Collective, all of which appeared in The Clone Wars Season Five. Did you collaborate with Dave Filoni in deciding how to describe and depict Mandalore? Why did you want to use this particular planet?

 

Not exactly. There was originally more description in there, more solid information, about what was going on. We gleaned it from scouring every resource we had about Mandalore at this point in history. Then, after we’d gone through several editing passes, they were just getting ready to send us the galleys for the book, and Shelly said, “I just got an inside scoop about something that’s happening in the TV series this season. We need you to pull back on some of the descriptions of Mandalore.”

 

Initially, she said, “Could you set it someplace else?” [laughs] And I said, “No! It’s got to be on Mandalore. It’s important that it’s on Mandalore for a bunch of different reasons. If we try to change that now, it will have cascade effects throughout the whole book.” So she said, “You need to pull back, because stuff is happening.” Basically, I went through and fluffed over and took out some of the more detailed references that we’d made to things that were going on on Mandalore. It wasn’t even that we knew what was going on. We just knew something was going on. [shelly] thought that certain things were going to happen, but she wasn’t sure, so we just pulled back on that whole thing.

 

How early on did you decide to use Mandalore, and what were some of the things that made it an appealing setting for part of this book?

 

One of the things was that it was where we needed [the planet] to be. Michael created the concept of Kantaros Station and put it out in the Bothan system, so I thought, “Okay, we need a place that fits a certain criteria. We need a place where they can go to get contraband arms, where they will be able to interface with Black Sun people, where there’s a good, healthy black market.” But it also needed to be out toward that area of space, because timing was essential to everything we were trying to do there. It couldn’t be clear off on the other side of the Rim. I looked at the map and I thought, “Mandalore –– that would be the perfect place.”

 

When we first started it, we were thinking of having them end up on Concordia, which is the outlaw moon, but I liked the idea of using Mandalore the planet and the capital city Keldabe especially. It was in the right place in the galaxy. From the beginning, we have Darth Vader splitting up his fleet, with half of them going to Coruscant and half of them going out god-knows-where by flying past Mandalore. It was just right there in the space lanes and it had the perfect setup with all the black market activity and Black Sun and all of that. There was also the fact that it was in political upheaval; that was also a really good reason to use it. It’s an outlaw place where Jax could go to be a pirate."

 

Érdekes. Remélem óvatosan jártak el a szerzők.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.