Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Mindenkinek köszönöm, aki eddig szavazott, vagy ezután fog, Darth Revan9-nek pedig külön köszönöm az infókat. Remélem tényleg kijönnek valamikor azok a könyvek amiket esélyesnek mondott. A Scourge-t és a többi ezután érkezőt azért nem raktam fel a listára, mert úgy gondolom (remélem), hogy azok kijönnek, így inkább a régebben kiadottakat akartam megkérdezni.

Remek ötlet volt. Így a legnépszerűbbeket tudom ajánlani majd a kiadónak. Jelenlegi kiadási politikájukat ismerve az ilyen regényekre most nagyobb esély van, mint a hosszú sorozatokra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végzetes szövetség

 

Még a Nal Huttán Shigar és Larin nagyon agresszíven hatoltak be a hutt palotába. Szerintem teljesen jogos, hiszen ez egy másik korszak, itt a Jedik sokkal harciasabbak. Csak azért vetettem ezt fel, mert egy másik fórumon valaki emiatt kiakadt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Agresszíven? Szerintem még bőven a Jedik útja volt. De köztudott, hogy belekötni mindenbe bele lehet :) Ax behatolására már használnám az agresszív jelzőt.

 

Sajnos elég lassan haladok a könyvvel, mert hétköznap nem sok energiám van olvasni, hétvégén pedig azért más elfoglaltságom is akad. Annyira nem is akarok sietni, mert az Árulást csak a Dark Randezvous-al együtt veszem meg, június vége pedig nem mostanában lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Agresszíven? Szerintem még bőven a Jedik útja volt. De köztudott, hogy belekötni mindenbe bele lehet :) Ax behatolására már használnám az agresszív jelzőt.

 

Sajnos elég lassan haladok a könyvvel, mert hétköznap nem sok energiám van olvasni, hétvégén pedig azért más elfoglaltságom is akad. Annyira nem is akarok sietni, mert az Árulást csak a Dark Randezvous-al együtt veszem meg, június vége pedig nem mostanában lesz.

Egyetértek.

 

Most írok levelet a Del Reynek. :D

 

Ez most komoly? Vagy csak viccelsz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez most komoly? Vagy csak viccelsz?

Nem viccelek. :D A volt angoltanárnőm most nézi át a levelemet. Igaz, csak a Facebookosoknak tudok írni, de azt rendszeresen kezelik és remélhetőleg válaszolnak a rajongók kérdéseire. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, akkor, hogy mindenki tudja, hogy mi micsoda.

 

Red Harvest: Halálosztag előzménye.

Legacy of the Jedi, Secrets of the Jedi: két ifjúsági könyv, mely több történetet tartalmaz Qui-gonról, Obi-vanról, Anakinról, Padméről, Siriről. A Jedi-növendék, Jedi-quest sorozatok mellékága.

Tatooine Ghost: Han és Leia Darth Vader múltjának nyomába erednek a Tatuinon, kiválóan összeköti a két trilógiát.

Shatterpoint: Klónok háborúja regény Matt Stovertől, főszerepben Mace Windu.

Cestus Deception: Obi-van és Kit Fisto közös küldetése a Klónok háborúja idejéből. TCW-ben említést is tettek rá.

Jedi Trial: Anakin lovaggá vatása.

Medstar: Battle Surgeons és Jedi Healer Micheal Reaves és Steve Perry lét részes regénye, főszerepben Barris Offee, aki szintén szerepelt a TCW-ben.

Jedi Twilight, Street of Shadows, Patterns of Force: Micheal Reaves Coruscant Nights sorozata. Nem sokkal az EP3 után egy menekülő Jedi kalandjai a coruscanti alvilágban, Főszerepben Jax Pavan, Darth Vader , Typho kapitány és még sokan mások.

Slave Ship, Hard Merchandise: fejvadászos trilógia nem sokkal a Jedi visszatér után.

Tales from the Empire, Tales from the New Republic. Két novelláskötet a címben szereplő időkből.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem viccelek. :D A volt angoltanárnőm most nézi át a levelemet. Igaz, csak a Facebookosoknak tudok írni, de azt rendszeresen kezelik és remélhetőleg válaszolnak a rajongók kérdéseire. :)

Sok sikert. Remélem lesz belőle valami. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lehet, sajnos :(

 

A Tatooine Ghost-ra én is szavaztam, már korábban ajánlottam a kiadó figyelmébe, de sajnos nem került be az új szerződéscsomagba. :( Talán a következőben... :) A Shatterpoint biztos nagyszerű lehet.

 

A szavazás szerintem is jó ötlet, de ez így eléggé duplikátum-szagú...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Shatterpointra szavaztam, engem a Klónháború jobban érdekelt mindig is, mint a Birodalmi idők. Meg ez a Darth Vader után való nyomozgatás annyira nem kötne le. Amúgy milyen arányban vannak olyan könyvek amik a filmek utáni időszakot mutatják be? Mert erről semmit sem tudok és azért maradt ott jó pár raklap klón katona és Halálcsillagok, ők csak úgy megadták magukat és nyugállományba vonultak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még csak a felénél járok a Végzetes szövetségnek, de eddig a legjobb SW regények közt van.

 

A három SWTOR Cinematic trailer után különösen kedvelem ezt a kort, s bár kicsit furcsa, hogy ez annak a végén játszódik, de így is zseniális. Az 50 oldalas harc a sith a jedi meg a mandalori közt, megspékelve a hatszögekkel - fenomenális. Órákig el tudnék ilyet nézni mozgóképen is.

 

Satele Shan meg már a trailerek óta az egyik kedvenc Jedi-m.. :-)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, akkor, hogy mindenki tudja, hogy mi micsoda.

 

Red Harvest: Halálosztag előzménye.

Legacy of the Jedi, Secrets of the Jedi: két ifjúsági könyv, mely több történetet tartalmaz Qui-gonról, Obi-vanról, Anakinról, Padméről, Siriről. A Jedi-növendék, Jedi-quest sorozatok mellékága.

Tatooine Ghost: Han és Leia Darth Vader múltjának nyomába erednek a Tatuinon, kiválóan összeköti a két trilógiát.

Shatterpoint: Klónok háborúja regény Matt Stovertől, főszerepben Mace Windu.

Cestus Deception: Obi-van és Kit Fisto közös küldetése a Klónok háborúja idejéből. TCW-ben említést is tettek rá.

Jedi Trial: Anakin lovaggá vatása.

Medstar: Battle Surgeons és Jedi Healer Micheal Reaves és Steve Perry lét részes regénye, főszerepben Barris Offee, aki szintén szerepelt a TCW-ben.

Jedi Twilight, Street of Shadows, Patterns of Force: Micheal Reaves Coruscant Nights sorozata. Nem sokkal az EP3 után egy menekülő Jedi kalandjai a coruscanti alvilágban, Főszerepben Jax Pavan, Darth Vader , Typho kapitány és még sokan mások.

Slave Ship, Hard Merchandise: fejvadászos trilógia nem sokkal a Jedi visszatér után.

Tales from the Empire, Tales from the New Republic. Két novelláskötet a címben szereplő időkből.

Tatooine Ghost jöhet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Friss hír: a Yoda júliusra tolódik.

 

Máris változás következett be a kiadó életében. A havi 4 megjelenést lecsökkentik havi 2 könyvre (képregényeket leszámítva). A Star Wars, Warhammer40000 és a Warhammer kiadások intenzitását ez nem érinti. Tehát SW-ből és 40k-ból is évente 6-7 megjelenés, Warhammerből évente 4 várható.

A Star Trek, a Best of válogatás kötetek nem folytatódnak. Befejezik még a Farnkensteint, az Asimov összest, lesz új Dűne is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobb lett volna, ha május 11-én mondjuk egy ingyen könyvvel ünnepelték volna az évfordulót. :) De az is jó ötlet lenne, ha bizonyos mennyiségű vásárlás után lennének kisebb-nagyobb meglepetések a törzsvásárlóknak. Valamennyire talán ösztönzőn is hatna.

Így sajnos nem érint a dolog, hogy párosával veszem a könyveket, pont a postaköltség nullázása miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Választ kaptam a Del Reytől, elég diplomatikus semmi volt, de legalább visszaírtak. :) És úgy tűnik, hogy már eszükbe jutott a dolog. :)

 

Hi Christian,

We've got a lot of ideas in works. A Western is not out of the realm of possibilities.

Thanks for reading the books and we hope you find more translated in the future.

-Team Del Rey

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.